bugün

erkekler tarafından şu veya bu nedenlerle çileden çıkarılan kızların en iyi savunma saldırıdır mantığından hareketle erkeklere şiddet uygulamaya yeltendikleri anda fiziksel temastan kaçınarak erkeklere uzaktan seri bir şekilde vururken kullandıkları kesici ve delici olmayan aletlerdir. çanta, terlik, ayakkabı, o anda çıkarabilirse bot vesaire...
(bkz: çanta)
(bkz: çığlık atmak) öyle bir savunma sistemidir ki istersen kaçma. bununla facebookta bir topluluk bile kurulabilir.
bir çığlıkla beni koruyacak 1 milyon erkek bulabilirim !
kültablası.
tırnak
(bkz: vibratör)
(bkz: biber gazı) * *
(bkz: tava)
(bkz: terlik)
(bkz: gözler)*
(bkz: saç spreyi)*
kullanılmış ped. *
(bkz: kimyasal silah)
(bkz: saç kurutma makinesi) *
sandalye. evet sayın yazarlar, sandalye. lisede sınıfımda bulunan ve mütemadiyen maskülen triplerdeki şişman bir kız bir gün bir olay nedeniyle bana saldırmaya karar vermiş ve kendine yaver olarak sandalyeyi seçmişti. ancak ben o sandalyeyi havadayken elinden alıp kafasına vurmayı da bilmiştim. o kadar kızlara el kalkmaz deniyor bu bana sandalye kaldırıyor. olacak iş değil sevgili şansal.
kaşık, çatal.
(bkz: tükürük)*
mevsimsel olarak değişir..
(bkz: şemsiye)
her ne kadar alet olmasa da en tehlikelilerden biri de gözyaşıdır , kız ağlamaya başladı mı kaç artık... ağlayan kız mücadeleye 1-0 önde başlar
(bkz: çuvaldız)
(bkz: dişilik)
bicak.
Not: benim basima geldi, ne yapayim yani?
dolu sigara paketi.
not: denenmiştir kan bile akıtır.*
-evdeysek yastık yada terlik
-cafedeysek elimdeki kitabı çarparım suratına (daha önce yaptım ordan biliyorum)
-yürüyorsak cimdik
-asansördeysek ısırık.

sinirlenince görmüyor gözüm birşey.*
Sadece kendisi ise;
cırmık, ısırık, çığlık, tükrük, yumruk, tepik, (bkz: kaval kemiğine veya bacak arasına) ve saçlara saldırı

Aletli Saldırı;
tırnak makası, törpü, göz kalemi, porselen tabak, terlik, merdane, oklava, havlu, çakmak,
kitap, (bkz: 50000 kelimelik sözlükler)

(bkz: şiddet mağdurları sesleniyor).
(bkz: nerede devlet yokmu konuya el atan)?

(bkz: erkek sığınma evleri açılsın)
(bkz: küllük)
bir saldırı aleti olarak dil.
(bkz: jartiyer)