bugün

Ben kız olsaydım, "kafasını kullanabilmesi" derdim. Zira günümüzde çok az bunu yapabilen.

Zaten yengeniz olacak olan kişinin beni tanımlaması da, bu şekilde. "olabilecek olan en sıkıntılı durumda, en az zarar ile alınabilecek en doğru kararı aldığın için" demişti.
sözde dürüst olsun, güvenilir olsun, zeki olsun, sadık olsun, sevecek birisi olsun... pratikte ise para ve piçlik.
hormonlar ne derse o dur,
her dişi canlı çevresindeki en iyi geni ister ve en uygun zamanda çiftleşir, olayın özü bu olsa da para, mevki gibi doğal yaşamın içinde olmayan durumlar bu süreci bozmaktadır
şunun tipe bak bir de yanındakine gibi lafları herkes duymuştur yada söylemiştir
kadınların erkeklerde isteği tek şey çocuklarına sahip çıkabileceğini hissetmektir yani genlerinin devamı sağlayabileceğine inanmasıdır.
Kılsız, göbeksiz erkek arayan fakat kendi yağlı, obez vücuduna, kısa cücük kadar boyuna bakmadan kriter sıralayan kızların abandığı bir başlık olmuş burası.

Kızlar çok şey istiyorsunuz da ne vaadediyorsunuz peki?

Hepiniz yağlısınız, göbeklisiniz, memeleriniz sarkıyor daha bu genç yaşınızda.

Doğru düzgün sohbet etmeyi bilmiyorsunuz. Dünyadan bihabersiniz. Kendinizi geliştirmemişsiniz. Ama burnunuz kaf dağının üstünü geçiyor.

Şimdi sizi sikmek istesem vallahi sikim kalkmaz. Çoğunuz leş gibi sigara kokuyorsunuz ve arka arkaya çok seri şekilde sigara içiyorsunuz. Ağzı pis kokan kızı ben nasıl öpücem?
görsel
Benle dedikodu yapsın yeter.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar