bugün

görsel

2 cinsin kısa özeti.
yüz yılın en büyük zırvası.

herkes seks düşünür.

sadece erkek talep eden, kız arz eden taraf olduğu için erkek sekse ulaşabilmek için çaba göstermek zorunda.

ben ciddi ciddi "seven" bir erkeğin ayrıldıktan 3-4 hafta sonra yenisini bulduğuna ya da bulmaya yeltendiğine hiç şahit olmadım.

ama kafanızı 360 derece dönderirseniz etrafınızda bunun tam tersini yapan bir kız mutlaka görürsünüz. çoğu 3-4 hafta bile beklemez. cepteki meriçlerden yer.

arz ederim.
aksi takdirde hayat kadını diye bir meslek olmazdı her ne kadar tasvip etmesem de.
Bu şekilde tamamlanmış oluyor olabiliriz.
Yıllar önce bir yerde şöyle bir yazı okumuştum; erkekler seks için yer arar, kadınlar bahane. Bu da demek oluyor ki cinsellik farklı şekilde tezâhür etsede, her iki cins için de kaçınılmaz. Öyle yada böyle Fıtrattan kaçamazsınız. Yaradılışın temeli ve özü birarada olup huzur ve sükûn içinde selâmetle yaşamak. Zira her iki cinsin de birbirine ihtiyacı var. O halde mesele duygular veya cinsellik değil. Her ikisi de geçici şeyler. Halbuki daha ulvi ve kalıcı birliktelikler için sağlam temeller gerek. Temeli sağlam bina kolay kolay yıkılmaz. Temelinde allahın rızası ve korkusu, sevgi, saygı, güven, sorumluluk ve güzel ahlak olan işler ancak ebediyete kadar intikal edebilir. Bu da ancak aile ve nikah ile mümkün olabilir. işin içine haddinden fazla dünya malı girerse o iş dünyalıktır. Dünya ise geçicidir ve bitmeye mahkumdur. Tıpkı Gündelik ve gecelik ilişkiler gibi.
kızlar seks yaparken siz de kendinizi tatmin edersiniz.
Gençler iyi okuyun çünkü kırmızı hapı veriyorum avuç avuç yutun. Kadınların erkeklerden daha duygusal olduğu sözü dünyanın en büyük yalanlarından biridir. Bir kadın kar zarar hesabı yapmadan asla bir ilişkiye başlamaz. Bu doğal iç güdülerine tersdir. Bir seçim yapması gerektiğinde kadın erkeği çok kolay bir şekilde harcar. Karşılıksız ve çıkarsız olarak sadece çocuklarını severler. Bu yazdıklarım salt gerçektir ama bu yüzden kadın düşmanı olamanın da bir anlamı yokdur. Doğaları bu şekilde.
O kadar bile düşünebilmesi fazla olduğundan şaşırtmamıştır.