bugün

genelde kızlar duygusal oldukları için emin olma açısından kullandıkları cümledir. "beni seviyormusun" evet seviyorum dersin peki ne kadar seviyorsun diye sormaya başlar.
(bkz: seviyor musun)
(bkz: türkçe bilmeyenleri hayır)
böyle bir soruyu soruyorsa karşısındakine güvenmediğini gösterir ki karşısındaki ne cevap verirse versin zaten inanmayacaktır. kuru gürültüdür yani.*********
karşısındakinin onu sevdiğinden emin olmak ister. bunu duymak ona güven verecektir. erkek de ne kadar muhteşem şeyler söylerse kızın güveni o kadar yücelir. erkeğine daha çok bir bağlanır her cevabı aldığında. bu nedenle bu soruyu sorar.
- beni seviyor musun?
+ sence?
- beni seviyor musun?
+ değerlimsin...
- beni seviyorsun yani?
+ seni sevmeyen ölsün.
- seviyosun o zaman.

biri duymak için biri de söylememek için uğraşıııır durur. **
keşke denilse dediğimiz eylem.

(bkz: çok yalnızım sözlük)
meali ''seni obsesif şekilde seviyorum'' olan.
sen bu cümleyi kurmadan önce az seviyodum, şimdi hepsi yalan oldu. diye cevap verilebilecek sorudur.

(bkz: bi sktr git köşede ağla gel)
seviyorum diyerek kurtulmak gerekir, aksi taktirde tartışmanın çanlarının çalmaya başlamasına ramak kalmıştır.
a: hayır.
b: yaaa niyeeea?
a: yazım hatası var çünkü sorunda.
b: ama nerden bildin "soru eki"ni ayırmadığımı?
a: hissettim.
Defalarca sorulan sorudur. Bıkkınlık geliyor bir zamandan sonra. Yeter artık dedirticek tarzdan.!
(bkz: seviyormusun)
(bkz: seviyor musun)
(bkz: cin olmadan adam çarpmak)
"tabi ki seviyorum" diye cevaplanıp kurtulunucak sorudur. neden bu kadar angarya gelir size anlamıyorum. lafa para mı alıyorlar?
karşıdaki sevgisini hissettiremiyorsa sorulan sorudur ancak. arada bir de şımarmak amaçlı olabilir.
erkeklerin zaman zaman bunu hissettirmiyor olduklarından kaynaklanıyor olabilir.*
aslında sinri bozucu bir soru olsa da sorması eğlenceli..
sevişme sonrasında sormaları sinir bozucu olsa da eğlenceli bir yanı da yok.
soru değildir, duymak için sorulur bu dizilimdeki soru. şüphe barındırıyorsa "beni sevmiyor musun?" formu kullanılır.
Bazıları da beni özledin mi diye sorar.
ne zaman olursa olsun ergenlik donemlerinden kalan bir huy napcaksin.