bugün

her daim görevinin başında, mesleğe yıllarını vermiş dedektif titizliğinde çalışan ve bulduğu en küçük fırsatı bile kendi çıkarları doğrultusunda kullanmaya çalışan art niyetli yazar.

kızlarla ilgili kendi görüşlerimi belirtmeye çalıştığımda ve bunu emsalsiz bir şekilde yerine getirdiğimde dış mihrakların konuya müdahil olmak için canhıraş çığlıklarla sözlüğü inlettiğini görüyorum. burada kızlara toz kondurmayan insanların "two face" misali değişimlerini görmek için diğer söylemlerine üstünkörü bir bakmam yeterli oluyor. açılan emmeli gömmeli başlıklardan sonra kalkıp da yılmaz bir kadın hakları savunuculuğuna soyunmanın altında neler yattığı aşikar.

benim olduğumdan farklı görünmeye ihtiyacım yok. bu zayıflığını kamufle edenlerin tercihidir. kızlarla ilgili düşünceleriniz farklı olabilir ama tutarsızlığınız samimiyetinizin önüne geçen bir perde gibi. bu sebeptendir ki her fırsatta kızlara sahip çıkıp, ki buna ihtiyaçları yok, olayı ana-bacı örneklerine sıçratmak timsahların avlarının ardından ağlaması kadar samimi. eminim ki hepiniz, kızlara nadide çiçekler gibi bakıyorsunuz. bir ben değişiğim nasıl oluyorsa!
hanım yazarlarımıza aralıksız olarak laf çakıp, onlarla uğraşarak bir yerlere geleceklerini sanan yazarlar tarafından "efemine" olmakla suçlanan erkek yazarlardır.
ha bunların arasında "lan dur şunu savunayım da belki bana verir" yaklaşımında olanlar yok mudur? olabilir ben bilemem o kadarını.
abaza üzerinden prim yapan abaza olarak tabir ettiğim kişilerdir. emmeli gömmeli başlıkları açan kişilerin bu başlık üzerinden sözlükteki bayan camiaya herhangi bir prim yapamayacağını anlamamakta ısrar edip başlığın altına ayar veren iğneleyici kalıplarları basıverirler. emmeli gömmeli başlığı açan arkadaş abaza akıllarda yer ederken, ayar verdiğini sanan bu arkadaşta bayanların kahramanı oluverir. art niyet vardır bunun altında art niyet.
ücretsiz olarak tarafsızlık dersi veren nadide bünyelerdir.
kız kardeş anne olgusunun ne olduğunu benimsemiş kendisi için yapılmayanı başkası içinde yapmayan, yapılmasını da istemeyen yazarlardır.
kişisel not: savunmayanlar benimsememiş diye bir önerme ortaya atanda yok ters düz etmeyelim. demek istenen bodoslama dalan ahlaksızlardan olmadıkları.
bazen (bkz: yiğidi öldür hakkını yeme)
centilmen gözükmeye çalışan abazanlardır.
(bkz: insan)
görsel

bu taktikle istediğini alamayacağını bilmelisin.
sözlükten kız düşürmeye çalışan yazarlardır. abazalıkta doruk yapınca böyle oluyor demek ki.
(bkz: sözlük şunlara kız bul allahsız)
kadın haklıysa yanında olan erkek yazardır. sözlükte cinsiyetini ırkçılık yapar gibi savunanlar mı var?
kızların yazdıklarını beğenip onlara verme hayalleriyle otuzbir çeken abazalardır.
kimseyi bağlamayan erkek yazarlardır. kaldı ki, kızların avukatlığı denilen birçok konuda aslında kızlar haklıdır. yok türk kızları şöyle, yok türk kızları böyle diye üst üste saldırılara uğruyorlar, her her dakika taciz ediliyorlar. tabii ki birilerinin buna dur demesi gereki.. olm nası hatun düşüyo öyle sen biliyon mu?!
bundan da lazım yapsın.
klavye kahramanidir.
Kizlari degil haksizliga karsi avukatlik yapan erkekse benimdir.
kızlara karşı haksızlık edildiğinde, haklıyı savunan erkeklerdir.
açık ara en yavşak erkektir. bunun diğer bir versiyonu da samimi olmanıza rağmen kızların yanında size laf sokmaya, küçük düşürmeye çalışan ibnedir.