bugün

çocuk gibi ilgi beklemeye başlamalarıdır. o yaşa kadar aşırı ilgi sevmeyen hatun, kedi gibi oluverir.
70 yaşındaki nenem bile dedemden ilgi bekliyorsa; 25 yaşındaki kız altına bez bağlasa şaşırmam.
Yalan haberdir.

Yaş 25 olmuş ilgi sevmezdim hala da sevmiyorum. Ne o öyle vıcık vıcık. Kendinize gelin lan. Ağzınızı burnunuzu döverim bak.
istekleri bitmez efem.

yazı kendimden alıntıdır. http://mobile.donanimhabe...788042&p=12&f=670

--spoiler--
Sabah sabah tum yazilari okudum. 30 yasinda bekar bir kardesiniz olarak cok etkilendim

Simdiye kadar iki kere ciddi dusundugum sevgililerim oldu, bir tanesi bes sene surdu. Acaba tartismalari sineye cekip evlensemiydim diye dusunuyordum bazen, ama yazdiklarinizi okuyunca verilmis sadakam varmis diyorum

Ama bana konuda kadinlarindan sikayet eden erkeklerde de sorun var gibi geliyor. Is guc derken kadinlarla pek ilgilenemiyorsunuz, onlar da soylenmeye basliyor cevap vermiyorsunuz, kisir dongu basliyor gibi geliyor bana. Ya ilgilenin, ya da soylenmeye basladigi zaman altta kalmayin.

Neyse, sanirim basimdan gecenler ve burada okuduklarimdan dolayi turkiyenin en iyi universitelerinden birinden mezun olmus olan ben anamin bulacagi eline erkek eli degmemis bir uzaktan akraba ile evlenecem en sonunda * klasik turk tipi aile hayati kurcam abi

Ama bana konuda kadinlarindan sikayet eden erkeklerde de sorun var gibi geliyor. Is guc derken kadinlarla pek ilgilenemiyorsunuz, onlar da soylenmeye basliyor cevap vermiyorsunuz, kisir dongu basliyor gibi geliyor bana. Ya ilgilenin, ya da soylenmeye basladigi zaman altta kalmayin.

_________

burası için yazayım

bazı beklentileri erkeğe ters işten geliyorsun eve nasıl girdiğini bilmiyorsun o derece eşin bekliyor güzel güzel konuşmanı sürekli iltifat yağdırmanı usanmadan cevap vermeni cevap verirken 3 kere düşünüp 1 kere cevap vereyimmi diye düşünürken çok yavaş konuşuyosun yoksa beni dinlemiyomusun oo daha neler neler

cevap vermiyorsun sen beni hiç takmıyorsun ben bu evde neciyim duvaramı konuşuyorum sinirlerim çok bozuldu ay bana bişeyler oluyor başım dönüyo bak yine tansiyonum düştü

daha yazayımmı sen dişiler üzerine master yap o zaman belki anlarsın halimizden
--spoiler--
olgunlaşmalarındandır.
Hemen evlenmek isterler, yahu dur bi yeni tanıştık.
(bkz: kuklanın 25 yaşından sonra daha çok ilgi isteği)

(bkz: yarmayan yanlış okumalar)
Okul iş koşturmaca derken asıl önemli olanın kendileri olduğunu ve yalnızlıklarını farkediyolar, sonuç bu oluyor.
Uzak durulması gerekir , ulan düne kadar yoktun, bundan sonraki hayatımı sana mı adayım demek gelir içimizden ama diyemeyiz , kuku sevdası agır basar.
Hayır henüz çok gencim.
toplum değerleri ile yaşayan kadın sevgiside sahte olacaktır. kendisi ve senin için yaşamayacağı için.
Yavaş yavaş toprağın kokusunu almaya başlamasındandır.
(Hep trollük yapmak istemiştim, tüm hayallerimi bu sözlük sayesinde gerçekleştiriyorum)
25 yaşından sonra kız?? dedirten başlıktır. feministler linç eder mi beni dersiniz?
olgunlasiyolar.