bugün

sanırım henüz başlık açmadım. açmak içimden gelmiyorda açıkcası. aslında açacağım başlık ''kızların bel altını asıl amacı başlıkları altında açan yazarların asıl amacı'' şeklinde olacaktı ama sözlüğün karakter sayısı yetmedi. sözlüğün bile karakteri yetmez iken, bu başlıkları açan yazarların karakterleri buna nasıl yetiyor anlamış değilim. karakter meselesi demişken, soğuttunuz bizi sözlükten be! sırf yazarların bu tarz başlıklara yorum yapacaklarını bildiğiniz için açtığınız şu başlıklarda ne canlar yakıyor, ne laflar yiyorsunuz. sözlükte bile kadınlar üzerinden pirim yapmaya çalışıyorsunuz. türk erkeği, türk kadınını yerden yere mi vurmalı, eşin lan o senin, anan, kardeşin senin, sahip çık, koru kolla. kürdün altınada soktun onu, tecavüzcünün kucağınada verdin. lafta attın, atanada haklı dedin. bu mudur yani adamlık, bu mudur yazarlık. yazarlık sözlükte dahi olsa topluma ışık tutandır. yol gösterendir, kadınına sahip çıkandır. laf söyletmeyendir. bu mudur yazarlıktan anlayışınız. yazıklar olsun, yazık yemin ediyorum ki. hiç tanımadığınız bir kıza laf atılsa erkeklik delikanlılık yapıp korumaya çalışırsınız o kızı. sonra da burada kız arkadaşlarını onun bunun kucağına oturtturur espri yaparsınız. ya da o kıza dışarıda laf atan, sarkıntılık eden siz! gelir burada orasını burasını açmasaydı tecavüzü hak ediyor diye üste çıkmaya çalışırsınız. erkek olarak utanıyorum ulan sizden, türk kadını kadar kutsal, vefalı başka toplum kadını gördün mü sen. sen bedelli askerliği bekleyip askerlikten kaçarken, türk kadını askerine kurşunun yanında durup su içiriyordu. mermi taşıyor kendini siper ediyordu. allah belanızı versin, dünya da neler oluyor, ülkeyi kan götürüyor, siz iki bacak arasına sıkıştırdığınız kafalarınızı oradan çıkaramıyorsunuz. yazık!
(bkz: kız düşürmek)
(bkz: ters psikoloji)
kızların gıcık oldukları erkeklerle çıktığı düşüncesinden yola çıkarak kendi düşüncesi o olmadığı halde oymuş gibi göstermek olabilir

ya da sırf tartışma açılsın nick altım dolsun iyi-kötü farketmez diyenler olabilir.
alacağı tepkiden dişi tespiti yapmaktır.
(bkz: art talep meselesi)