bugün

Sokakta sanki herkes onlara bakıyor imajı yaratarak burnunun ucuna yada yere bakarak yürümeleri, özellikle yalnız oldukları yürüyüş yollarında erkeği gördüklerinde s çizmeleri, sizi gördüğünde acilen çantadan çıkardığı cep telefonuna sarılıp benim sahibim var mesajı vermeleri. Bana yavşama anlamında kendinden küçük erkeklere bile abi demeleri. Kısaca kızlar vücut dilini bizden iyi kullanarak aba altından sopa gösteriyorlar ama bu şekilde ne kadar itici duruma geldiklerinin farkında değiller. Yahu kendinizi menken mi zannediyorsun ki sadaka verir gibi bakıyorsun.Asılan olduğunu kim söyledi.Hepsi böyledir demiyorum ama bu tür kızlar erkekleri egolarını tatmin için kullanıyorlar.
(bkz: patavatsızlık)

harbilik, dobralık gibi şeyler patavatsız ve ukala olmakla karıştırılmasın lütfen. düzgün bir uslupla doğruyu söylemekle, harbiyim ayağına hadsizlik yapmak çok başka şeyler.
aşırı açık giyindiklerinde gözümde bir değerleri kalmıyor.

kasım'ın ortasında mini giyme barı değil mi ? mevsime uy en azından.
futbol fanatiği olmaları. maç izlerken üstüne bir de küfür etmeleri..

Bilinç altında sanırım tartışmasını bilmeyen yüksek sesle konuşan ve tartışan amele tipler olmasını bildiğimdendir.
Nefes almaması?
her türden eksiğini takipçi ve like sayısıyla kamufle etme çabaları.
arkadaşlar aramaya inanın. (bkz: kadınları itici yapan detaylar) erkeğin gözü kadının gözü mü var ? zaten herkes öznel fikirlerini söylüyor bu başlıkta.
Erkekleri aptal yerine koymaya çalışırken, aptal durumuna düştüklerinin farkında değiller.
Küfretmesi.
- kendini kaybeden hayaller kurmak(saçma hayaller)

- kötü bağımlılıklarından kurtulmak için çaba sarfetmemek

- bir şeylerin hep olumsuz yanlarını görmek(çiçeği değil kara fatmayı göstermek)

- yaşamanın zevkini çok yanlış algılaması

- idare eder bir durumu berbatmış gibi(sanki başkaları o sıkıntıyı çekmemiş gibi) duyar kasması

- sevmenin içine başka başka şeyler katması(sevmeyi basit tabiriyle sevmek olarak algılamamak)

- göz görünce gönül katlanır bir halde olmak(sevmiyorsan devam etme/cesaretin yoksa başlama)

- acısı olana ilaç olmak yerine tepkisiz kalmak(söyleyecek bir sözü bile esirgemek/susmak)
pantolonlarini her uturup kalktiklarinda yukari cekmeleri iki elleriyle hemde cok kotu goruntu oluyo inanin.
Küfür, sigara, makyaj.
itici olmak için yaşayan tipler çok. Bir iki olaydan egoistlik başlamışsa sıçtık.
Sokakta kosmaya calismalari. Cunku kosmak ile kosmama arasinda kararsiz bir cirpinistan oteye gecemiyorlar.
Gereğinden fazla trip, gereksiz erkeksi tavırlar. Gerçekten ben bile iğreniyorum bazılarından.
yere tükürmek. bi tiksiniyo insan sormayin gitsin. iyk.
daşşaklarını olup olmadık yer de kaşımaları.
Kadın olmanın verdiği özgüven.
Biraz düşünürseniz böyle bir şeyin gerçekten var olduğunu fark edeceksiniz.
erkeksi olmaları.

konuştugum bir kızı sinemaya ikna ettim.
neyse buluştuk yemek yedik sinemaya gittik kahve dünyası fln derken bana baya bi hesap girdi.

ama o akşamdan sonra bir daha kızı ne aradım ne sordum.

yani kısacası kızlar erkeksi olmayın dişi gibi olun.
Farklı görünüp en nihayetinde hepsinin aynı kapıya çıkmaları. Ha bir de çok sığlar azizim.
Cumaya gitmek istemeleri. Bi oturun yerinizde. Tövbest...
45 numara ayak ve ağzının içine boşalmaya izin vermemesi.