bugün

kızların dayanamadığı muhteşem karizma. bende var.
geçen üniversitede kantinde bir kız gördüm. daha doğrusu herkes gördü. bir güzeldi, bir güzeldi anlatamam.
çevresindeki herkes onunla ilgileniyor ve mutlu olması için ellerinden gelen her şeyi yapıyordu. bir kişi hariç: ben.
ben kızla hiç ilgilenmedim. kafamı çevirip bulutları seyrettim. bir kahve alıp dışarıdaki banklara oturdum. işte o anda inanılmaz bir şey oldu. herkesin etrafını çevrelediği bu kız, ayağa kalktı, birdenbire yanıma geldi. afalladım, şaşırdım. işte yanımdaydı o güzellik. karizmaya karizma katmak için yanından kalkıp derse gittim. ama benimle derse kadar gelmedi. her şey yalanmış.
akıl oyunları filminde john nash'in öne sürdüğü teoremin kendisidir.*
daha sonra kızlar arasında gay lan bu cocuk diye söylem çıkması muhtemel olan karizmadır. Ama harbiden karizmadır haa.
(bkz: cool)
(bkz: the most loneliest man)
Gerçekten işe yarıyor.Çok yakışıklı olmasa daha peşinden koşturuyor barzullah *
--spoiler--
karizmaya karizma katmak için yanından kalkıp derse gittim. ama benimle derse kadar gelmedi. her şey yalanmış.
--spoiler--
amiyene tabirle:
(bkz: göt olmak)
(bkz: yirim)
kızların dayanamadığı muhteşem karizma. bende var.
geçen üniversitede kantinde biir kız gördüm, hemen belleğe attım. Eve gidince direk şampuana sarıldım. işin kötüsü şampuan mentollüymüş sözlük. *
ulan ibneliğin karizması mı olur.
o karizma ancak şöyle olur. biri vardır ki eğer bi kızla ilgilenirse o kızla gerçekten ilgileneceğini, elinde çok kırılgan nadide bir çiçeği tutuyormuş gibi o kızı incitmeden yanında tutacağını bilirsiniz. ve o kişi kızlarla ilgilenmiyordur. o kadar nadide görmüyordur etraftaki hiçbir çiçeği. işte o zaman ondan ala karizma yoktur. bilgilerinize arz ederim.
sadece güzel olduğu kadar güzelliğininde farkında olan kızlarda kısa süreli "hımm, bu kim ki" merakı uyandırdıktan sonra hiç bir işe yaramayan karizmadır. kızlar koşmaz efendim böyle adamların peşinde.
sadece yakışıklılarda var olan karizmadır.

yoksa tipsizin biri tek el cepte, kısık gözlerle sigarasını tüttürüyor ve kızlarla da ilgilenmiyor. sonra ne olacak kızlar birbirini dürtükleyip şuna bak falan mı diyecekler? (bkz: ben 55 yaşındayım ben öyle bir şey görmedim)
kaçan kovalanır genel gerçektir ama şansımızı zorlamaya gerek yok.
altı kapatılmış soba gibi için için yanmasına rağmen ısı vermemeye bakar.
aynı karizmaya sahip karşı cinsle asla birliktelik yaşanamayacak karizmadır.
kısacası;
gereksiz karizmadır.
kız elden gittikten sonra karizma ne boka yarıyor ola...
Sadece aptal kızların yutabileceği bir harekettir. Akıllı ve uyanık kızlara " Bu dünyayı ben yarattım havasındaki uyuz da kim? " sorusunu sordurur.
(bkz: bi siktirip gider misin)
kendini cool zanneden erkeklerin büyük yanılgısıdır.
(bkz: #12017982)
en güzelidir.