Söz dinlemeyen sevgili. Bir arkadaşımın vardı onu yapmayacaksın, yapar. Bunu istemiyorum, sana ne der. Kesinlikle bırak, bırak. Böyle ilişki yürümez be azizim.
Hemcinslerimin bazıları fazla mızmız'dır.
Koltukaltlarını ıslak mendille siliyor olmaları.
Kızlardan nefret eden erkek vurduruyordur abi, net.
Bi erkek arkadaşımla bişey tartışırken söylemişti;
lafı bitirmesini beklemiyomuşuz.
Bazen ağızları kokar ölseler daha iyi.
Birde parasında değilim ama arabadan inerken benzinliklerde sigara falan isterler bazen, hayırdır amk in kendin al.
Her kızdan değil, sadece olduğu insanı sizden gizleyip, başka biri gibi davranan kızdan nefret etme sebeplerim:
1- Yalan söylemesi
2- Vefasız olması
3- Dünyanın kendi etrafında döndüğünü sanıp, egoist olması.
Hemcins ile zaman daha keyifli akıyor. Eğlenceli değiller, kafa yapım uymuyor, ortak noktam çok az, nazlı ve tripli oluyorlar, sırf sevişecem diye kızlarla uğraşamam. Hem ben bir kıza ilgi duyduğumda, kız bana aynı alaka ile yaklaşmıyor. Kıyaslarsak ben daha çok çabalıyorum ona göre. Yok yemek yiyorum, yok akrabalar geldi, yok uyuyordum, yok bilmem ne. Ee ben ne olacağım? Değmiyorlar gösterilen sevgiye. Hakkını vermiyorlar. Benim onu düşündüğüm kadar o beni düşünmüyor. Benim önemsediğim ölçüde önemsenmiyorum.
ulaşamadığı ciğere mundar diyen panterler sizi :D
kadınlara güvenemem güven meselesi ama nefret etmem neden nefret edeyim ki.
Asla katta nefret etmem onlardan çünkü hepsi küçük birer orospu.

Edit:orospunun zoruna gitti.
Egolu kızlar. Dünyanın kendi etrafında bir tur dönünce ay ben ay başı oldum galiba diyen kızlardır bunlar. Nefret kusarsınız.