bugün

çok güzel olmaya çalışmayın lan sizin yüzünüzden çirkin şansımla bile bir erkeği ağıma düşüremiyorum.
erkeklerin sözlükteki kızları tespit etmek için kullandıkları başlıkta, kızların kızlara verdiği tavsiyeler.
Bacım kimseyi hayatınızın merkezine almayın kendiniz için yaşayın.
türkiye'de yaşadığınızı ve kadın cinayetlerinin istatistiklerini aklınızdan çıkarmayın, en az bir adet savunma sporu öğrenin. hem fit de olursunuz fena mı...
Ayakkabınız içine renkli çiçekli böcekli saçma sapan çoraplar giymeyin. Mümkünse gözükmesin gözükeceksede düzgün bir şey olsun.
güzelim eteklerin pantolonların altına komvers giymeyin ya iğrenç oluyor iğrenç apaçi.
lütfen şu iğrenç cırtlak ojelerden sürmeyin. siyah, bordo, lacivert dışında oje sürmeyin mümkünse. bir de oje sürdükten sonra selfie çekip elinizi yanağınıza koyarak onu göstermeye çalışmayın komik oluyor.
Biz de halı saha maçı yapalım biz de birbirimizi kollayalım.
bayılıyorum şu konuya. 3bin entry var bi tane kız yok.
kızlar sa.

erkeklerin birbirlerine tavsiye ettikleri kızlardan olmayın.
fazla naz yapmayın.
bakımlı olun.
çocuk taklidi yaparak konuşmayın.
hesap ödeneceği zaman her yerini iyi bildiğiniz o çantalarınızda cüzdan arama oyununa girmeyin.
foulleriniz olmasın.varsa da aldırın.
botoks vs yaptırmayın, güzelim mimiklerinizi mahvetmeyin.
özel günleriniz unutulunca başa kakmayın.
fazla şekilci olmayın. erkekler şekilci kızlara ciddi gözlerle bakmazlar.siz adamı tipi ile değerlendirirseniz adam da sikip geçme moduna girer.
yapılmasını istediğiniz şeyleri çemkirerek veya kafa sikerek söylemeyin.
eşinizle, sevgilinizle yatağa küs girmeyin.yatağa küs girdiğin veya yatakları ayırdığın gün, ilişkinizin bittiği gündür.

aklıma gelirse editlerim.
Kendini bi bok sanıp onu bunu eleştiren gerzek bi ton kız var sanırsam burda. Öncelikle kim neyden hoşlanıyorsa onu yapar. Unutma sen istediğin kadar saydır illa seninde "taşşak" konusu edilcek bi yanın vardır. insanoğlu bu, bulur bir şeyler. Ayrıca istersem o eyelineri götüme kadar uzatırım sana sormucam. Kimse size sormayacak. kaşarlar sizi.
bak ben azıcık minnacık göbeğimle crop top giyemiyorum lan sen o diz kapaklarına kadar sarkmış göbekle nasıl giyiyorsun onu,
giyme.şaşırmış!!
-kanka o pantolon sana olmamış
+iyi de kanka geçen hafta sen de giymiştin döneklik yapma.
Ya yapmayın lütfen. Senin fiziğinle benim fiziğim bir mi? Ben seni fitnessa çağırdığımda annenle altın günlerinde börek yersen benim giydiğim pantolon sana yakışmaz. Anlayın artık lütfen. Tamam saygı herkes istediğini giyer dalga geçmeyelim ama göz zevkimizi de bozmayın ne olur.
Moraliniz bozuk diye koca koca çikolataları lüpletmeyin, sonra mide bulantısından fenalıklar geçiriyorsunuz.

(bkz: kişi kendinden bilir işi)
Hemcinslerinizi aşağılayarak kendinizi karşı cinse pazarlamayın.
Kızlar normal elektrikli süpürge hariç bir tane de dik süpürge alın basit işler için. çok pratik kızım.
Diş temizliğine ve ter kokusuna dikkat etmek önemli. Beyaz olmayan dişleri beyazlatin bir şekilde yahu.
erkeklere yaranıcam , beni beğensinler diye başka birine dönüşmeyin. Nasıl mutluysanız öyle davranın , umursamayın. bu sizin hayatınız.
Soyunun.
Kötü Kızlardan olun..ben yıllardır iyi kız olacağım diye didinip duruyorum , henüz kıymetimi bilen çıkmadı..
Kimsenin onayını alamak için yaşamayın, canınız ne istiyorsa onu yapapın, özgür düşünün, sevin, güvenin ama kimsenin sizi aptal yerine koymasına izin vermeyin. Merak edin okuyun, kendinizi ve çevrenizdekileri kalıplara sokmayın. Mutlu olun gülümseyin bir de affetmeyi olmadı boşvermeyi ihmal etmeyin.
Asiye nasil kurtulur filmini de bi izleyin.
Kiloluysan eğer kilolarını çok takma. Tabi takma dediğim de gidip göbeği açık giyme yani. Bacakların çok kalın değilse eğer dar giyebilirsin bence. Kalçan büyükse uzun tişörtler giy ki kapatasın. Kısaca vücuduna göre giyin fakat özgüveninde olsun.
erkek icin arkadaşlarınızı satmayın hiç yakışmıyor.
Hemcinsinizi dış görünüş, kıyafet çerçevesinde yargılamayın. Şekilci olmayın. Bari siz yapmayın!
Kendiniz gibi olun millete yaranacam diye şekilden şekile girmeyin kimseye eyvallah etmeyin bi de lütfen hem cinslerimizi kıskanmayalım kadın dayanışması denen bisey var sonucta.
güncel Önemli Başlıklar