bugün

fazla vermeyin, sonra çok kalın olmadıkca zevk alınmıyor.
tayt giyecekseniz Zayıf olmalısınız, diğerleri mide bulandırıcı. bir de üzerine hafif uzun bişey giyin. bebek e giremiyorm bu tipler yüzünden.
makyaj yapın ama abartmayın,karşınızdaki erkeğe durup ''sanatçı bu eserinde ne anlatmak istemiş acaba'' dedirtmeyin lan.
Be classy girl, not slutty.
Bakın kızlar erkek kankalarınızın ya da hoşlandığınız çocuğun fotoğraflarına abaza erkek edasıyla yorum yapmayın, sosyal medyada çok sık rastlıyorum komik ve basit oluyorsunuz, biz arkadaşlarla oturup gülme krizine giriyoruz hatta cezmi kalorifere bile yollamayı düşünmedim değil.
Aralık ayında süper ince siyah çorap giymeyin çok belli oluyor.
Sizi ne kadar sevdigini soylerse soylesin. Evlenmeden vermeyin.
Bak şimdi canim yok düz sac kalin kas yok cocuksusun yok soylesin boylesin diye seviyorum seni diyen erkeğe inanmayın o yari yolda birakir. Bikar bi kere o özelliklerden.
lütfen eyeliner çekerken allah katına kadar çıkarmayın.
azıcık söz dinleyin.
vermek lafını bir hakaret olarak kabul edin, kullanılmasına karşı çıkın ve siz de kullanmayın. ne kadar çirkin bir kelime o ya...
Erkeklerin ağzına sıçın lan egolarını yükseltmeyin. Zor olun. Yoksa o sizin ağzınıza sicar. Onlara karsi birlik olmaliyiz.
(bkz: oltamı attım bekliyorum)
Cinsel hayatınızı yada isteklerinizi sosyal medyada paylaşmayın. Hem biz utanıyoruz, hem kim vurduya gidersin bacı,
Er kişilerin faide yok ingilizinden, ayrılmayın kızlar elinizdekinin bari izinden..
Allah rızası için sesinizi bebek gibi yapıp kendinizden nefret ettirmeyin.tatlı falan değil özürlu gibi oluyorsunuz.
Şu pudrayı düzgün sürün. Kafanızı un çuvalına sokup çıkarmış gibi görüntü vermeyin
''sesininizi bebek gibi yapmayın'' gibi önerilere kulak asmayın.
not:erkeğim.
Başında biliyor olmasanız bile, bir adamın nişanlısı, sevgilisi hatta karısı varsa ondan koşarak uzaklaşın.

Yoksa iyi sayılabilecek biri iseniz, onun sizin için bile olsa biri için diğerini terk etmiş olması ve sevgilisi varken sizinle konuşmuş olması sizi ileride çok derin paranoya krizlerine sürükleyecek.

Ki muhtemelen tekrarlar. Ve zaten kendiniz pek sadık bir tip değilseniz olaylar arap saçına döner duygusal bakımdan bitersiniz.
sevgili yapınca kız arkadaşlarınızı satmayın.
erkekler için arkadaşları çok önemli yerdedir siz neden onları bu kadar çabuk bir numaraya oturtuyorsunuz?
gerçekçi olun.
naz yapacagim diye , terslemeyin erkekleri bacim. ve is atip atip adam sevgilim ol dediginde bn sni sdce arkdsm olrk goryrm yhaaa .s .s demeyin. valla yakismiyor.
yüz ton makyaj yapmayınız.
sizin tavsiyeye ihtiyacınız yok bebeklerim, zira nerede nasıl davranılacağını biliriz.
hepiniz mukemmelsiniz, belli edin şunu.