bugün

peki. sokakta sakız yok beyler.
böle amacınız şevişmekken hani ben senle ciddiyim ama sevişsek de iyi olur ayağına yatıyorsunuz ya. hah biz onu anlıyoruz yapmayın.
Sevmiyorsanız oynamayın beyler. O kırdığınız annenizin porselen takımı değil.
kaç kere diyiciğuk, şu telefonları göt cebinize koymayun.
kahkaha atmadan önce iki kere düşünün, ne kadar "eğlenilecek" bir erkek olduğunuzu belli etmeyin, kendinizi ağırdan satın...
adam olun adam. aldatmayın, kız arkadaşınıza iyi davranın, onu el üstünde tutbcdefgğh.

piç erkek seven bir kezban tavsiyesidir. zamanında karşısına çıkan adam gibi adamları elinin tersiyle itmiş, kendisine acı veren, süründüren kişinin peşinden it gibi koşturmuştur.

bırakın bu ayakları ya kızlar..
azıcık insan olun kadına değerli olduğunu hissettirin, sevginizi belli edin gereksiz yere kasıntılık yapmayın. çabalayın, çabanızı gösterin. sahiplenici olun ve aitlik kavramını oluşturun. sahiplenici olun dedik diye tasma takmışsınız sanmayın. güven verin, güven alın. ait olun. kıçınızı başınızı ayrı oynatmayın.

paçaları kıvrık pantolon ve babet çorabı giymeyin.

heh bir de özel istek, beş yüz elli tane kızla konuşmayın amına koyayım karşınızda salak yok.
merak edilen tavsiyelerdir.
Bi kıza yazmadan önce nasıl yaşar, nelerden hoşlanır, dünya görüşü ne, anası babası ne iş yapar nasıl insanlardır, dini, değerleri nelerdir az çok öğrenip sizinkilere paralellik gösteriyorsa yazın. Sonra genel yavşak konumuna düşmeyin.
'ay' ünlemiyle başlayan herhangi bir cümle kurmayın. 'ay' ünlemini kullanmayın mümkünse. Hele uzatarak sakın.
bir kızla sevişmek istediğiniz zaman seni seviyorum demeyin seninle sevişmek istiyorum diyin.
Özel mesaj yoluyla salak salak yavsamayin.

Evet sana gönderme yaptım.
arkadaşlar lütfen artık kırmızı ruj sürün, hepinizi yerim o zaman.
Sakal bırakın.
önce bayat ekmekler bitecek.. eskisini bitirmeden yenisini almayın
gönül almak için çabalamanın erkekliğinizden hiçbir şey götürmeyeceğini öğrenin.
bize pahalı hediyeler alın.

tavsiyelerdir.
hayvanlığı cool olmak sanmayın. karşınızdakine değer vermenin sizin değerinizi düşürmediğini, tam tersi arttırdığını unutmayın.
erkek gibi gülün ulan.
Öncelikle biz küçük şeylerden hoşlanırız, fazlasında gözümüz yoktur.
Örneğin tek taş yüzük, kredi kartı ya da ne bileyim araba anahtarı gibi ele avuca, cüzdana parmağa kolayca sığan minik hediyeler alın bize. Teşekkürler.
http://m.uludagsozluk.com/e/33844151/
erkek olarak erkeklere vereceğim tavsiyedir.
her şeyinizle sevin zira onlarda sizi her şeyi ile seveceklerdir.
Net olun.
zekânızı geliştirin. başka türlü gideriniz yok benim için.
Yana yakıla gördüğünüz her kıza yavşamayın, biraz karakteriniz sağlam olsun. En önemlisi de bir kıza umut verip yarı yolda bırakmayın, allah bir yerden çıkarır.
güncel Önemli Başlıklar