bugün

Ne tavsiye vercem kekolara, abazanlıktan boğulsunlar. Swh
Sizin fikrinizin ne önemi var vasat kezolar.
Şu an acilen birini seksmem lazım galiba ben böyle anladım. Ay bu nasıl tavsiye şurada abdestimizle duruyoruz.
nasıl bir kız istiyorsanız sizde öyle olun.
kürdan ve tespihten uzak durun pls.
Verdiğiniz tavsiye bi boka yaramayacak amk .
Sözlükte kız mı varmış? *
görsel
Bakire arayıp sözlükte veren aramayın beyler.
Akıllı olun, selia'yı sevin.
Ar yu wodka?
okumadığım ve umrumda olmayan tavsiyelerdir.
not: kazmanın tekiyim evet *
görsel
Çok bir şey değil sadece biraz 'adam gibi' olun. iyi insanları ornek alın kaliteli olun. Bu size çok şey kazandirir.
Yeni yeni gördüğüm parlak montları üzerinizden atın!

O ney lan öyle? Hayır vallahi de tillahi de verilen paraya yazık. Çok daha uygun fiyata çok daha şık, en azından düz şeyler satılıyor yahu.

Bak renginde değilim, kırmızı olacaksa kırmızı olsun ama parlak olması niye?
22cm den aşağı penisiniz varsa utanın.

hehe. benimkinin 23cm. yeni buldum kürt biri.
(bkz: uludağ sözlük ben kızım deme yolları)
ya geberip gidin kurtulalım ya da az kültürlenin, çağdaşlaşın, aydınlanın, dünya görüşünüzü genişletin. insan olun lan.
Yaninizdaki insani gercekten seviyorsaniz yaninda olun. Aldatmayin, kandirmayin durust olun.
koltuk altı kıllarınızı temizlememekte ısrarlıysanız da bir deodorant edinin.
Yanınızda bir kız varken diğer kızları suzmeyin. Gerçi hepsi karakter meselesi .
Okumanın bile gereksiz olduğu tavsiyelerdir. Hayat yaşayarak öğrenilir.
şimdi kızlar erkeklere tavsiye veriyor ya, böyle herkes heteroseksüelmiş gibi duyuluyor, kızlar erkekler falan,nazlanmalar,tripler falan...
öyle değil işte...

Bu yüzden homoseksüel erkeklere tavsiyem heteroseksüel hemcinslerinizle uğraşmayın, vermiyolar hem de korkuyorlar.
Heteroseksüellere de tavsiyem biraz çabalayın, homofobi çaresi olan bir hastalıktır.

öyle olmayan da alınmasın.
Adam olun gerisini boşverin.
Acik sozlu olmak bir erkegi daima cekici kilar bu onun kendine guvendigini gosterir ve kizlar bunu cok begenir.
güzel kokan bir erkek kızları her zaman etkiler. bide ayakkabı çok önemli.