bugün

sorudur.
bunlar güzel heyecanlar devam et kanka.
görsel
hangi durumlarda ilk siz teklif ediyorsunuz?
Kızları anlamaya çalışmak gibi ütopik fikirlerden vazgeçin, sorularınıza teselli olacak cevaplar arayacağınıza levent yüksel' den med cezir dinleyip hayallerde yaşamaya devam edin dediğim sorulardır.
sizce kişisel olarak özgür bir cinsel devrim sağlanabilir mi? ve neden stiletto?
Sizi anlamanın bir yolu varmı?
Yoksa hep böyle karambole mi?
Sizi seviyorum, öptüm, hoşçakalın.
neden başlayacam makyajına da topukluna da deyip rahat bir yaşamı saçma bir yaşama tercih edemeyecek kadar rahatsızsınız.
Nooldu ya foton gitti?
muhabbetiniz olmadığı bir erkek sizi görünce gözlerini sizden alamasa arada sırada da da çaktırmadan sizi süzse yanınızdan geçerken size temas etmeye çalışsa (kolunu sürtse) ne hissedersiniz? Sapıklık olarak mı görürsünüz yoksa hoşlaşır mısınız?
bazı insanlara harcadığınız vakit kayıp gibi geliyor mu? yoksa toplu takip sisteminiz mi var? bunları herkese yapabiliyo musunuz?
Türk kızı böyle kezban olmayı nerden öğrendi.
neden bu kadar kezbansınız?
(bkz: youtube daki vajina ağdası videosu/#29985080)

şurada bulunan videoda malum bölgenize ağda yaptırıyorsunuz ya, heh o ağda ilk sürüldüğü anda sıcak ve hani ilk dokunuşunda sizi etkilemiyor mu ?
ikinci değil, birinci hiç değil.
Aşkm tbki de sn.S.s
kızlar neden acı çekmekten hoşlanır?
Başlık açarak kız avlarını bekleyen yazaruslar, sözlük ırkının baskalasmıs bır versıyonudur.
Bedeninizi kullanarak erkeği tavlamak veya etkilemek doğru bir yöntem mi ?
neden çok uğraştırıyorsunuz be?

nasıl sizi deli gibi seven birine sırt çevirebiliyorsunuz?

neden lan neden?
Ota boka ağlamayı nasıl beceriyorsunuz.
Çaya kaç şeker.
sözlükte muhtemelen erkekler tarafından kaç beden südyen takıyorsun sorusudur.
naber kızlar?
Olmadık.
Sevmedik.
Hayır.
Hayır.
Hayır
Çırpınmıyoruz.
Değiliz.
Istemiyoruz.
içmeyiz.
Kolay Değil.

Ay daha cevaplayamicam.