bugün

gerek duymuyordur. gerek duyarsa bakacaktır mutlaka.
yok, eğer bakıyorsa da, illa ki kesmek amaçlı olduğu şüphelidir.
erkekliklerini tam olarak çözemediğim erkeklerdir.*
bakacak en güzel kızı bulduğu için başka kızlara bakma ihtiyacı görmeyen erkek. *
(#1525691)
aklınca hava yapmaya çalışan erkektir. yüzde doksan "ben kızlara bakmam kızlar bana bakar" diye düşünüyordur. ama az önce size göz ucuyla bile bakmayan tip yüz bulamayınca arkanızdan on dakika bakar durur.
muhtemelen birbirlerine bakan erkeklerdir *
şakirttir.
sevgilisinin yanında bile başka kızlara bakan erkekten çok daha normal olan erkektir.
(bkz: erkeklere bakan erkek)
etik ve ahlaki sebeplerden dolayı bakmayan insandır. bir olasılık ise, kız arkadaşına olan saygısı yüzünden bakmayan erkektir.
bu tip erkekler genelde kızlara daha çekici geldiğinden strateji uyguluyor olabilirler.
kızlara bakmayan erkekler istisnasız gay'dir.Başka alternatifi yoktur.insan içgüdüsel değerlerini uygulamada kullanmyorsa sorun var demektir! (bkz: doktora görün)
dertleri kızlara bakma hevesinden daha büyük olan erkeklerdir.
kızlara bakınmak ile yetinmeyen erkektir.
kızların bakmakta olduğu erkektir. *
sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer atasözünü yaşam kılavuzu ilan ettikleri içindir.
ne yobazdır, ne gizli abazandır aslında en iyisini yapmaktır.

(bkz: aa bu benim lan)
hafızası kuvvetli insandır. *
yanında erkek arkadaşı vardır; yakışık almaz.
bacağı göbeği nebileyim vücudunun seksi tarafları açık olmayan birine neden bakasınki tabiki bakılmaz ama açık giyinmişse isterse yanındaki erkek arkadaşı arnold shvarzanegner olsun bakarım.
Toptur. Evet.
Ya hiçbir kızı beğenmez yada haramda gözü yoktur.