bugün

kardelenlerin en doğal haklarıdır.bizdekiler genelde türban takmak için gidiyorlardı..
sözün sahibinin üniversite mezunu bir annesi varsa orospu çocuğu demektir .
ablası üniversite okuduysa eğitimli orospudur ona göre.
eğer kız kardeşi varsa o da aynı yolun yolcusudur.
eğer üniversite mezunu biriyle evliyse pezevenkliğe doğru adım atar.
çocuğu olursa kısmet denilir sadece.
hee eğer sadece bu ideolojiye dayanarak masturbasyon yapıyorsa, anasının suçu yok çocuğu orospudur.
hele bunu söyleyen gerçekten bir imamsa, bakış açısına tükürürüm ben böyle imamın.
kayığını da al git!
kızların artık sevişmeye ilkokulda başladığını kaçıran cami imamı şevki amca görüşü.
(bkz: bilkent üniversitesi)
(bkz: sözlükçülerin cinsel açlık çektiği gerçeği)
bu mantalitedeki erkeklerde üniversiteye bu zihni sapmayla başladıkları için tüm üniversite hayatlarını sap geçirip, sapoğlusap olarak mezun oluyorlar. üniversite sonrasında ise düzgün,uzun ömürlü ve huzurlu bir ilişki kuramayıp, bugün sözü edilen "apaçi tayfa" nın sıkı müdavimlerin olup toplum nezdinde alt saflarda yer alıyorlar.
(bkz: kendi kendini imha etme yöntemleri vol 1)
(bkz: bahçeşehir üniversitesi)
(bkz: bilkent üniversitesi)
peçeteden kendi imkanları ile doğmuş kişi uyduruğu.
türbanlı kızların neden üniversiteye girmek için bir taraflarını yırttığını anladığımız önerme. adama zorla söyletiyorsunuz ya bazı şeyleri, ne diyeyim artık.

edit:ulan bir sene sonra farkettim, başlığı açan ezik man'mış. bende ciddiye alıp cevap vermişim. neyse ya, ezik man diyorsa haklıdır. *
sevişmek isteyen bir kızı kimse durduramaz. Yapacaksa evinde bile yapar üniversiteye gitmesi gerekmez bunun için.
Yanlış bir tespittir. zira üniversiteye "sevişmek"ten habersiz giden kızlar; kızların sevişmeye geldiğini ya da kendilerinin kız düşürmek için üniversiteye gelmiş olan erkekler tarafından alavere dalavereyle sevişmeye yönlendirirler. amaçlarına ulaştıktan sonra da tezlerinde haklı olduklarını düşünürler.
canı nereye isterse oraya gider, canı nerede isterse orada sevişir.

nedir bu sözlüğün, dişilerin seks dürtüleriyle derdi.*
herkes istediğini yapar bence. Kimseye karışamayız.
(bkz: algıda orosbu çocukluğu)
(bkz: sapık imam).
görsel
bir nevi temennidir, şöyle ki;
(bkz: abazan temennisi)
Hepimiz bir şekilde kız kardeşi & ablası veyahut sevdiği insanlar üniversitede okurken, bu başlık hiç doğru olmamış gibi geldi. Genelleme yapmamak lazım. Libidolara sahip çıkarak klavyeye dokunalım.
derslerine de çalışabiliyorlarsa, benim için sıkıntı yok demektir.
(bkz: o çocuk aklından geçiriyor)...
"üniversitede kızlar teklif ediyormuş" geyiğine de balıklama atlayanların hayal ve hezeyanlarından biridir aynı zamanda.
liseli ergenlerin üniversiteye gitmek için yardırma sebebidir, benim hayal kırıklığı içinde yaptığım tespitilerimde ne yazıkki kızlar öyle önüne gelene vermemektedir, işin o raddeye gelmesi günümüz erkek ırkının tükeniş hızını hesaba kadarsak 2022 şubat aylarında gerçekleşmesi kesindir.

imamın duygularını çok kötü bastırmışlar. tabi keçiyle sevişen imam daha makul.
Türk kızları sevişmeyi bile bilmiyor.
Sana ne bana ne amk kim ne yapmak istiyorsa onu yapsın.
Kiminle? Fırsattan istifade yapan beyefendiler ile. Yaa baksen şu işe. Sonra eşekler suçlu tabi.