bugün

katılmadığım tespit. okusunlar çünkü toplum kızlarımızın eğitimiyle orantılı gelişiyor. aileyi anne eğitir.
kızlar okumasın, kadınlar çalışmasın, araba sürmesin, evlerinden dışarı burunlarını çıkarmasın en az 3 dene bebe yapsın biz bunu istiyoruz arkadaş.

diyen kişilere de siktirin gidin lan suud ülkesine veya iran'a (mezhebine göre) ülke olarak bi kalkınalım amısını sikeyim diyorum.

dip notu : mezhep ayrımcılığı yok bu entrymde bu ipneler mezhepte ayırır ondan öle dedim.
kızlar üniversite okumasın deyip eşini hastaneye götürünce bayan doktor isteyen cahillerin asalak düşünceleridir.
'bunu için artık çok geç' diyecek kızın çok olduğu laf ola beri gele, gerici zihniyet lafıdır. senin yetiştirdiğin kız da sen gibi olur. kıza bok atmayalım. çocuk yetiştiremeyeceksen, yapmayacaksın. evde lök gibi otursun, çocuk baksın. 5 karıdan 3ü doğum yapacağı zaman da kadın doktor arar durursun fikirsiz. allah akıl vermiş de kullanana.
kızlar okumalı bir erkekten çok daha fazla okumalı. beden gücü ile övünen, önündeki bir parça et ile kadınlar üzerinden prim yapanlar karşısında susmamak için okumalı.
kadınlarını kazanmayan toplum yarı yarıya geridedir.
toplum ahlakı için gerekli olandır. evet.
Böyle konuşan insanların ne yazık ki eşleri hastaneye gidince bayan doktor yok mu diyen hödükler olması ibret verici bir durumdur.
ataerkil toplumun devam etmesini isteyen - kadının görevi cocuklarina bakmak, bulasık yıkamak olarak bilip kadına siddeti savunan - yazar saçmalığı.
(bkz: erkekler entry girmesin)
Eğer kızlar okumazsa evde çocuklarına daha iyi bakabilir anneliğini fazlaca hissettirebilirler. Aile bağları kuvvetlenir bu da doğru orantılı şekilde bireylerin daha mutlu olmasını sağlayabilir. Bayanların sahadan çekilmesiyle erkekler bu işlere girip işsizlik bitebilir. Belki iş gücü artar iyileşir ama kadın eli diye de bir şey var. Amma velakin ülkemizin pek çok erkeği adam olmadığından kadınların kesinlikle ayakları üzerinde durması gerekir.
Kızların üniversite okumamasını istemekle ilgili başlıktır. Yanlış bir düşüncedir. Zira kız-erkek türk anayasasına göre eşittir. Kızlarda üniversite okuma hakkına sahiptirler.
hala böylesine düşünen insanlar var evet. Çünkü kadın öğrenirse çocuklarını da öyle yetiştirecek korkuyorsunuz.
bu önermeyi doğrulayan kişiler için tek dileğim . doğru sen oku !! , belki adam olursun .
Özgüven eksikliği yaşayan erkeklerin söylemidir.
Okusunlar daha çok ihtiyaçları var.
toplumun %50 sinin bilime sanata katkı vermemesi sonucunu doğuracak gerici antifeminen söylem.
bir istek. oraları fuhuş ve zina yuvasına çeviriyorlar. yeter çıksın bunlar o eğitim kurumlarından.
Desteklenmesi gerekilen kampanyadır.

Ciddi ciddi bilim kadını çıkacaksa tabi okusunlar ama bakıyoruz %90'ı kafelerde gezinip "üniversiteliyim" diye hava atıyor.Erkek avcılığı yaptıklarını da söylememe gerek yok herhalde. Ülkemize katkısı olmayan kadınlar okumasın kardeşim.
(bkz: yobazların kullandığı cümleler)
Erkekler yiyişmeye gitmiyor mu? Benim çevremde birçok arkadaşım kızlar için gidiyorum diyor? E o zaman erkekler de gitmesin üniversiteye? Böyle bir saçmalık mı var, ayrıca size ne isteyen yiyişir isteyen okur isteyen ikisini de aynı anda yürütür? Kadın bedeninden elinizi eteğinizi çekin. Erkeklere karışmaktansa kadın da kadın yeter da.
aman iyi okumasın. ne bok yerseniz yiyin.
ananız hastaneye yattığında sondasını erkek hemşirler taksın, anaokulu öğretmenleri de hep delikanlılar olsun, kreşlerde de aynen, bebeklerinizin bezlerini onlar değiştirsin, ergen kızlarınızın sorunlarını erkek rehberlik öğretmenleri dinlesin, hiç kimselerin görmesine kıyamadığınız ( hak veriyorum) ananıza, bacınıza, eşinize erkek doktorlar meme filmi çeksin. Kabul ediyorsanız okumasın kızlar.
güncel Önemli Başlıklar