bugün

erkekler fe memeye bakmıyor zaten.
çirkin bir erkeğin rahatlıkla söyleyebileceği şeydir.

Sahsen benim sevgilim bana seni seviyorum dese gözüm kapalı inanırım. tip desen kayık, para desen orta halli.
yalan.
kızlar çoğu zaman tipe bakıyor.
ilerleyen yaşlarda kariyere, paraya, karizmaya bakar ama.
neyse s.ktir et bende para da yok tipte yok. *
Önce tipe bakılır. Kim demişşe yalan beyan.
Komsunun BMW siyle foto cekindim yorum olarak telefon numarasini yazan oldu.
diyenin agzina tukureyim bi daha demeyin su lanet cümleyi.
Yalan dostum inanma dedigimdir.
(bkz: siktiriniz efenim)
Kızlar, genelde tipe değil, tip ile birlikte kaslara, cepteki paraya da bakıyorlar.Bunları unutmayınız efenim.

Maneviyata önem veren kızları tenzih ederim.
Bayanlar; Kızlar şunu yapmıyor, kızlar bunu yapmıyor diyerek genellenebilecek türden varlıklar değillerdir ki bunu onlarla beraber olan bir çok hemcinsim iyi kavramıştır. Her biri kendi içinde binbir huy ve özellik barındırırken siz bir de dünya üzerindeki tüm kadınların birbirinden farklı olduğunu düşünün. Kısaca karmaşık diyerek geçiştiriyor milletimiz.
yıllar yılı kızların sporcu, müzisyen, yakışıklı, fırlama hayranlığını gördükten sonra katılmanın olanaksız olduğu iddiadır. güzel kadınların çoğunun sevgilisi / nişanlısı / eşi yakışıklı bir erkektir. zekadan etkilenen kadınlar da vardır ama yalan söylemeyelim. kızlar yakışıklıları, erkekler güzelleri sever, önceliği onlara verir. yalan söylemek anlamsız bu konuda...
Benim için önemli olan ellerdir. Temiz ve büyük olmalı erkekte el. Tuhaf bir şekilde el zaafım var.
Şöyle bir algı var güzel kız yakışıklı erkekle olmalı. Hayır zaten kendi güzel/yakışıklı bir daha neden kendisinin karşı cinsine ihtiyaç duysun? insanlar genelde kendinde olmayan özellikleri taşıyan insanlardan hoşlanmaya meyillidir. Tip önemsiz demiyorum önemlidir ancak ilk aşama için. Şey gibi düşünün bir iş görüşmesine gidiyorsunuz ve pek şık giyinmemişsiniz belki bu işverenin gözünde ilk önce imajınızı zedeleyebilir veya pek ciddiye alınmamanıza neden olabilir ama bu işe alınmamanız için bir neden değildir. Önce geçmişinize bakalar size soru sorarlar güzel cevap verdiğiniz takdirde işe alınırsınız. Bir de işe çok şık gelmeniz ancak fos çıkmanız gibi bir seçenek var. Bu durumda kıyafetiniz sizi kurtaramaz. Ama hem kılık kıyafet hem de özellikleriniz bakımından yeterliyseniz çok daha iyi bir izlenim bırakacağınız da bir gerçek. Biliyorum örneğim çok süper ve açıklayıcıydı afvadvs. Kısacası erkekler ve kızlar diye iki kutup oluşturup ikisini de genelleyerek konuşmanın bir mantığı yok. Hayatı boyunca 20 kız tanımış bir insan ile 500 kız tanımış bir insanın kızları değerlendirme şekli farklı olacaktır büyük ihtimalle. Bu tamamen kimlerle tanıştığınıza bağlı.
Her iki cinste sadece tipe bakıyor bunu kabullenin artık ya.Düşünleriniz idealleriniz zekanız bunlar çok sonrası.Ha birde kızlar gayet açık ve net paraya da bakar.Paran varsa altına yatacak çok kız bulursun.
kız dediğin tipe, paraya bakmaz. en azından akıllı kızlar bakmaz çünkü bu laf ne kadar klasik olsa da bazı şeylerin parayla satın alınamayacağını bilirler. örneğin sevgi dediğimiz bir gerçeklik vardır ve bu paha biçilemeyecek kadar insan üstü bir duygudur. tabi bu noktada genelleme yapamayacağım çünkü parası için sevilen * erkekler de yok değildir. yani biraz da söz konusu kızın karakteriyle veya yetişme şartlarıyla alakası vardır.
Kızlar bi sikime benziyo sanki ülkede de te allahım ya.
(bkz: de siktir lo)

bu saçmalıklar ı bırakın lütfen.
kızların neye baktığı umrumda değil.

şiir sevmeyen kızı

ben de sevmem.
Tipe bakmamanın bir sınırı vardır. Gözüne en başından çirkin gelen birini sevemezsin. Ama normal biri öyle bir hoş gelmeye başlarki zamanla...
karakter ve kişilik vurucu darbeyi yapar .
bir gün hepiniz ama doyacaksınız... kafaya takmayın bunları.
Kimse genelleme yapmasın. Etrafta tipe bakan, paraya bakan, ona buna bakan bir sürü kız var. Sonra "niye böyle oldu, karaktersiz çıktı, aldattı" bilmem ne diyorlar. Yahu tanımadan sadece bir özelliğine vurulup birlikte olursanız zaten ilişki yürümez. Az akıllı olun. Her kız böyle değil tabii. Karakter önemli arkadaşlar.
Erkeğin tipinin iyi olması değil, tavırlarının sempatik ve muhabbetinin iyi olması gerekir.
Kızlar bir erkekte 3 temele bakar.
1- Cebine.
2- tipine.
3- Fiziğine.
ama öncelikli olarak 1. *
Her kız tipe bakar. Her kız yakışıklı biriyle evlenmese de bakar yani.