bugün

kızlardan çok erkeklerin olduğu site...
Erkeklerin yamyam gibi üye oldukları site beleş kuku deseler o kadar üye kazanmaz o site .
Bu sitede erkekler ne geziyo dedirten adı bile alakasız ergenlerin cirit attığı web sitesi.
fazla veletler,ergenler ve abazanlar ile dolu bir site.
(bkz: kızlar azıyor)
moderatörleri kafasına göre iş yapan kişiler. her şeyin iletişim amaçlı olması ve bir sorunun ''Sebep: iletişim Amaçlı Paylaşım'' diyerek silinmesi aşırı saçma. sanki telefon numarası mı, kimlik mi özel bir şey mi istedim ? millet nasılsınız diyor ne bu iletişim değil mi.

güzel akıllıların bulunduğu iletişim tabanlı site. ciddiye almak da benim sorunum tabii.
kızlardan çok erkeklerin sorup erkeklerin cevapladığı mecra. isminde kız geçiyor diye doldurmuşlar mekanı.
Son iki senedir kalitesizliğin dibine vuran site.
Çok garip başlıklar gördüğüm sitedir. Bir erkek olarak okuduklarım garibime gitti. Bizim gibi değiller ya. biz ana avrat sövüyoruz maytap geçiyoruz milletle, bunlarda 0.
Soru soranlarında cevap verenlerinde erkek olduğunu düşündüğüm acayip site.haydar dümen köşesinden farkı yok.
Kimin ne sorduğu hangi cinsiyetin neyi anlattığı karışmış la. Sevgilimin bacakları kıllı iğrenç yazısı gördüm sandım tirrek arkadaşımızın bacakları gibi bacak var meğer adamın teki kızdan bahsediyormuş.

--spoiler--

Kız arkadaşımla öpüşürken elim bacağına gitti o da ne bi pürüz hiseettim.Sonra ayaktaykende bi kere yukarı zıpladı pantolunu acıldı ordada uzun tüyler gördüm.Onu gerçekten duygusal anlamda seviyorum ama bana bu yapılırmı .Midem çok bulandı.Onun o halini unutamıyorum.Ya bunu yaşayalı yıllar oldu onun bacağına bakmaya bile korkuyorum.Onun bacağına dokunmaya cesaret edemiyorum.Hatta ondan bu yüzden ayrılmayı düşünüyorum.Düşünsenize bekarken böyle yapan bi kız evlenince evde hep kıl yumağı olur ve ben onunla aynı yatakta yatmak zorundayım.Çok kötü bi durum.Sinirimi bozuyo.Bunuda geçelim benim sinirim alt üst oldu.Tüm kızlar mı böyle.Çok soğudum cinselliktende kızlardan da.Ama seviglimide çok seviyorum ama sadece duygusal olarak.
--spoiler--

Allah başka kıl aman dert vermesin ne diyelim.
Milletin daşşak geçtiği site.
kız ve kadından fazla erkeğin olduğu bir site.
Daha çok erkek ergenlerin olduğu site.
türkiyenin özeti gibi bir site.
herkes meraklı, herkes ayrı telden.
sormasınlar lütfen. en son tokmakçısından yaptığı çocuğu kocasına yutturan hatunu okuduğumdan beri hayattan soğudum. noolur sormayın artık.
Bazen tuhaf hikayeler okuyabileceğiniz sitedir.
Kız düşürme sitesi.
Erkek düşürme sitesi. Kız düşürmek isteyen erkekler tarafından da kullanılır. Seçin,beğenin,alın kızlar.
ilginç şeyler çıkıyor çoğunlukla.
Efsane trollere imza atmış olduğum bir sitedir.
onlar zaten hep soruyolar... bir kere de anlasınlar ve biz yormasınlar.
Her gün itina ile troll attığım sitedir. Seviliyorum sanırım orada.
Lez, köle, travesti hepsiyle tanısma fırsatı buldugum,
süper soru popüler soru vs gibi saçma yarısların oldugu,
modların havasından geçilmediği,
Bütün erkeklerin abazan oldugu garip garip tekliflerde bulundugu
Kısacası Türkiye'ye fazla gelen bi sosyal platform.
Cansın sözlük seni seviyorum.
soru sorup cevabını alıp cevabı hatırlamyanların sitesi.