bugün

Meyilliler sorsun diye.
bir kiz olarak cevaplamak isterim. tayt hicte rahat degildir. esofman veya bol pantolon daha rahattir. ve hatta uzun etekler. ama tayt degildir efendim. kizlar tayti dikkat cekmek icin giyer nettir bu. ve bakilincada rahatsiz olurlar o rahat diye tanimladiklari tayti giydiklerinde. kisacasi , ar namus meselesidir. gelecegin anneleri olacaklarini unuttuklari icin giyerler. benim annem zamaninda tayt giyseydi sayet , ben bu durumdan tiksinti duyardim. yakisikalmaz bir vaziyettir.

Edit: tayt giyen sifat kanserleri eksilemis. Anca eksilersiniz zaten.
Natalieflyyn sağolsun tüm kızların yerine cevap vermiştir. Annelerin ne giyemeyeceği, gençlerin ve çocukların neler giyebileceği gibi konuları da aydınlatırsa çok seviniriz.
rahat olduğu için kesinlikle. Rahat diye de pijamayla gezmiyoruz ama. Bu nedenle fiziğine güvenmeyenler, 50 cm bacak boyuna sahip olanlar, şişmanlar ve çarpık bacaklılar giymemelidir.
sevdiğimiz içindir. bir entry de 'ileride anne olacaklarını unutuyorlar! ' yazmış. unutmuyoruz canım anne olsak gene giyeriz. sanırım kilo problemi var ve tayt giyen hemcinslerini çekemiyor.
daha iyi fortlanabilmek için. hissetmek için.
Bekaretimi korumak için.
Destan yazmışlar lan. Kibar görünüyor bana göre. Kırk yılda bir giyen insanım ama Uzun birşey giydiğinde hiçte fahişe gibi bakmazlar. Tabi çok geri bir şehirde değilsen. Seninki bildiğin kompleks olmuş abla.
Pantolondan daha rahat olduğu için.

Yanlış anlaşılmasın, bugün pantolon giydim. Kıps

Mesela yarın da şort giyeceğim.
Bu da pantolondan daha rahat olduğu için.
Mantık bu işte.
Hava soğuk ise tayt sıcak ise şort.
Amaç daha rahat olmaları.
Kezbanlar soruya dahil mi Sebastian?
Sabah sporu için. Ama bu spor 24 saat sürmesin.
Niye giyer kendine yakıştırır rahat gelir v.s .
götleri büyük veya şekli güzel olan kızların tayt giyip sikişe mekan hazırlamalarını anlarım da, götü yumruk kadar olanların tayt giyip sokakta dolaşabilmelerine anlam veremiyorum dostlar. nasıl bi özgüvendir...
(bkz: beni siken yok mu)
alem göt görsün diye.
kafirlikten olabilecek sebebler bütünü.
Birde o taytın altına çorap giymezler mi! Göz zevki bırakmayan durumdur.
Bir çeşit giyim ürünü olduğu için. asıl soru kızlar neden tayt yer olabilirdi. o zaman ilginç bir soru olurdu bak.
Evet kizlar açıklayın da şu büyük dertten kurtarın bizi.
Poposunu göstermek için tabisi. Niye olucak başka. Hah.

Edit: rahat şık pratikmiş sen gel onu benim popoma anlat.. Peeh.
kalça ve bacakları ortaya çıkarmak için .
kendi götlerinin diğer kızların götlerinden daha güzel olduğunu kızlara ve erkeklere, ama özellikle erkeklere göstermek için giyerler.

abaza gibi bakanlardan elbette ki rahatsız olurlar, onların hedef kitlesi aç gibi bakanlar değil bir iki defa bakıp aklında kalıp iç geçirenlerdir.

yani onlara göre aslında cinsellik ikinci planda. bunların derdi kendilerini beğendirmek.

tabi bu kızların genel özelliği. onlar sevişirken bile cinsellik ikinci planda, onlar için önemli olan aşk.

bu yalanlara kendileri bile inanırlar.
özetle, rahattır.
cevabı bir türlü bulunamayandır. evet.
erkekleri azdırmak için olabilir.
sebebi ne olursa olsun kızların "çok rehat ya ondan" diye cevaplayacağı sorudur.
güncel Önemli Başlıklar