bugün

hocam ne manyak bi psikolojiniz var sizin?
can sıkıntısını gidermek gündemi takip etmek kim ne yapmış ne yazmış diye sorgulamak ve kurcalamak. Sosyal medyayı aktif kullanan insanların merak giderme alanı da olabilir. aşırı saçma ve gereksiz söylemlerin de bulunduğu bazen faydalı bilgilerin de yer aldığı yazıp rahatlama platformu
Gerici bir başlık daha

Bir erkek olarak söylüyorum, bence asıl sorun kızların burada olması değil bizlerin yaptığı aşırı itici, saçma ve gereksiz şeyler.

Bu gidişle sözlüğünde erkek x kız versiyonunu açtıracaksınız.
kızlar olmasa, erkeklerin ne işi var burada?
hiç işte ayol.
işsizlikten başka bir cevabı olmayan soru. Tamamen can sıkıntısı. Bir kızlarsoruyor iki uludağsözlük.
kimse bana yavşamıyor çoğu donuz, ayrıca mesaj alımım da kapalı çoğu zaman, sol framede görmek istediğim başlıkları da upluyorum bunu uplamak istemezdim ama demem o ki şu ortamı daha uygun bir hâle getirmek bizim elimizde tek yapmamız gereken sizi görmezden gelmek.
lan jesusun baldızı denen gevşek, oraya benim tutumum dahil yazmışım, kız tavlayacak adam ben de onlardan biriyim der mi? sen nasil bi malsin olm?:)
çünkü sözlükte kız yok. o gördüklerinizi zall kurup sözlüğe atıp kaçıyor. bot onlar bot. bak erkek demiyorum bot!
hakikaten merak ediyorum.

sözlükte hakaretin bini bir para, herkes sizi bir et parçası olarak görüyor, esprilerin %90ı cinsiyetçi ve sizi aşağılar nitelikte. mesaj kutularınız sizinle ilgili fantaziler kuran adamlar dolu. ne kezbanliginiz kaliyor ne orospulugunuz.. agza alinmadik hakaret kalmiyor.

benim tutumum da buna dahil. kendimi hariç tutmuyorum.

bu zulme neden katlaniyorsunuz?
derinlerde bir yerde hangi gizli güdünüzü tatmin ediyor bu ilgi?
neden çoğunuzun ağzı ya da boynu profil resmi?
hocam ne manyak bi psikolojiniz var sizin?