bugün

lise yıllarında görülebilen erkektir. üniversitede de bulunur.
keklenmiş erkektir. kim söylediyse kafaya almıştır ama bu onu hissetmemiştir.
vakti zamanında " sigara içerken çok karizmatik oluyosun aşkuuum" diyen salak bir sevgilisinin olabileceğini düşündüren erkektir. farklı ihtimaller de olasıdır tabi.
(bkz: mal)
(bkz: salak)
Sigara içen kız bile içen erkekten hoşlanmaz. Al bu da bir sözlük kardeşi tavsiyesi.
evet sararmış dişleri ve kokan nefesiyle kızların beğenisini kazanacaktır.
beğenilmek için yapılması gereken son şeydir. yanlıştır
yazık,birisi feci halde şaka yapmış ona.
birde erkekler beğensin diye sigara içen kızlar vardır.bunlardan birisi her gece karşı balkonda oturur benim odama
bakarak cigarasını tüttürür.
tam bir am salağıdır. kız uğruna göz göre göre ciğerlerinin mına koyan mal familyasındandır.
özellikle bir elde sigara diğer elde tesbih sallamak lise gençliğinin vazgeçilmezidir. hemen hemen bütün lise talebelerinde rastlanan bir durumdur. bu durumun kızlar tarafından beğenildiği sanılır. bir bakıma gerçektir. kimi soytarı kızlar gerçekten bu durumdan hoşlanırlar.
beğenir beğenmez orasını bilmem ama birlikte sigara içmek için dışarı çağıran kızlara 'aaee yeaa ben içmiyorum sigara' demek koyuyor gerçekten adama. başlayan büyük ihtimalle böyle başlıyordur. *
yanlış yolda olan erkek.
liselerde bol bulunan erkek tipleridir. içerken de kasım kasım kasılırlar bir halt ediyorlarmış gibi.
Kısa ergen bir erkek sigara ile yaşını büyük gösterceğini sanan bir salak yani.
yöntem değiştirmesi gereken erkek. kızlara çekici gelmez genelde sigara.
ergendir o ergen. şimdiler de bu tipler 10lu yaşlarda bile görülebilmektedir.
Çok gülünÇ bir durumdur. Bide iÇene Çekerken öksürmesi olayı koparan noktadır. Herkesin yaptığıyla etkilemek yerine kendi tarzı ile etkilemek daha etkili olandır.