bugün

diğer erkeklerden farklı olarak, daha dikkat çekici ve olumlu özellikleri yok ise; çok bekleyecek erkektir. siktiriniz gidiniz efenim.

ayrıca kızların gözünde, özgüvensiz erkeklerin çok itici olduğunu belirtmekte fayda var.
çekingen götlüdür.
çıkma teklifi mi? kaldı mı öyle şeyler? lisede değil miydi la onlar?
diğer erkeklerden farklı olarak, daha dikkat çekici ve olumlu özellikleri varsa kıskanılır, talep alır, kazanır. ilgi odağıdır.
düşününce saçmadır.

ama benim lan bu. ciddi ciddi ben böyle olmasını bekliyorum. kız gelecek diyecek arkadaş gel, benimle ol. sar kollarına, öp, kokla..
benim dir. hala bekliyorum 7 sene geçti sanırım az kaldı.
kızlar sadece kur yapar, erkek yapacak hamleyi yapmazsa yanlış durakta otobüs bekler gibi daha çok dikilir ayakta.
boşa kürek çekmektir.

kızlar genellikle bekler. ilk hareketin erkekten gelmesini beklerler.

kıza; ya canım ayıp olmazsa bi' çıkma teklifi etsene bana mı diyeceksiniz? yok, olmaz canlar bu.

sen kıza yürüyeceksin.
yazar burada benden bahsetmiş.
şimdiye kadar hiç teklif etmedim (erkeğim). 10 tane sevgilim oldu, onunu da siktim. 3 senedir yani 2009'dan beri boştayız.
kızdan çıkma teklifi bekleyip, 2 saat sonra beden dersinde açılsın diye etrafında gezecek liselidir veya ilkokulludur. Çıkma teklifi* yaşını başını almış çıkma teklifi edecek veya edilmesini bekleyen varsa allah ıslah etsin.* içindeki çocuk ölmüyor efenim.*
(bkz: öküzün beklediği tren)
kızdan iş beklemek değil belki ama kız arkadaşınızın size iş bulması olarak düşünülebilir bir olaydır. kısacası seviliyorsunuzdur ve sevgiliniz de sizi üzgün görmek istemiyordur. ötesi mi var lan seviliyorsunuz işte, başka kim yapar ki böyle bir iyiliği size.
oldu amk kucağada kız gelip oturuyor zaten.
(bkz: amerika da kızlar teklif ediyormuş)
(bkz: grönland da kızlar teklif ediyormuş)
Bu olay kiz icin sadece "Kızaaam biliyomusuooaan xx bana çıkma teklif etti." demek icin. Kiz soylerse ve reddedilirse kicinda bomba patlar deyim yerindeyse. Ama adami kopek ettirirse ona giren cikan olmaz.
Madem kiz da seviyor az da o kendinden odun versin. Ben bakislardan anlamiyorum duygulari, muneccim kamasullahi yemedim.
Gerci suc amsalak erkeklerde. Sen pohpohlarsan bu kadar onlarda bu olayi bekler. Hakkidir.
Bana gelince, dusuncelerini acik acik soyleyen kiz bulana kadar tekim arkadas. One oyle ergen isi bakismalar falan.

Not: Yalan soyluyorsam soyleyin ozelden. eksi atip kacmayin ilik gotlu gibi.
kız tarafından becerilmesi kaçınılmazdır.
kezbanların kol gezdiği nacizane ülkemde biraz elini eskitecek erkektir.
beklerdim. beklerdim. beklerdim. ve yine beklerdim. ama o kızlar ne yapıp edip o teklifi bir şekilde bana yaptırırlardı. anlayacağınız beklemeye gerek yok. istiyorsanız istediğinizi gösterin ona. istemiyorsanız da boşverin.
sonsuza kadar bekleyecek olan erkektir.
ne fark ettiğini bilmediğimdir. ha kız teklif etmiş ha erkek. kim teklif ederse daha mı çok seviyor. daha mı çok istiyor. gelsin söylesin arkadaş duygularını. neden bu gibi saçma klişeler var ki.
seviyorsan git konuş bence kanka.
bu konuda kadınların da adım atmasının gerektiğini düşünüyor olsam da final mutlaka erkek tarafından yapılmalı.

aksi takdirde teklifi yapan kıza "yollu" damgasını zihninin bir yerlerinde vurabilir er kişi.
olaya heyecan ve farklılık katmak isteyen erkektir.