bugün

eğlencesine mahsustan ara sıra denenbilir. ama kız işi fantezi tadından çıkarıp abartırsa, kızların olduğu hababam sınıfı filminde kemal sunal'ın kızlardan dayak yedikleri sahnede kendisini tokatlayan kıza "eeaah yeter ulan şırfıntı" modunda karşı dalışa geçmesi benzeri şekilde sonlanabilir.
kız sporcu ise olasıdır.
kız arkadaşına el kaldıramayacak kadar çok sevmektir.
Kız lucia rijker gibiyse olması mümkündür.
bir erkek için imkansız olmayandır. 100 kişi dalsınlar bak 100 diyorum -lan 100 diyorum buraya bakın- ağzımı yüzümü dağıtırlar benim.
Karizmanın yerle bir olması durumudur.

Efendim ilkokul 4. Yada 5. Sınıfa falan gidiyoruz. Okulumuzun bahçesinde de tek bir tane çeşme var. Teneffüs saati bizim bir arkadaş, kızlar su içerken aşağı yukarı 5 6 metreden çeşmenin başındaki kızlara "ben gelene kadar orada kimse kalmassın" dedi. Kızlar çeşmeyi bıraktılar biz suyumuzu içtik. (ulan insafımızı sikeyim be)

aynı olayı ikinci defa tekrar edecek oldu. Gene aynı yerden, aynı şekilde seslendi. Ama su içen kızın hiç umurunda olmadı. Bizimki kızın sırtından tuttu şöyle bi çekti. Kız kendini toparlayınca, "ben gelene kadar o çeşmeyi boşaltın demedim mi lan?" deyince, kız "ne diyon lan düdük?" diyerek buna bi daldı ama, Allah yarattı demiyor. Sırtüstü yatırdı bunu göğsüne oturdu, veriyor yumruğun gözüne. Kulağı falan kanamıştı.

Hâlâ hatırlar o olayı. "lan ben kolay kolay dayak yemem ama o kız japon kızı gibiydi" der.