bugün

kızların genel olarak babaya düşkün olmasıyla vuku bulan istektir.
Gayet basit bir şekilde kız babası olmak isteyen erkektir. Sevgisini göstermeyi bilmeyen adam aklından bile geçirmezse iyidir çünkü kızı, onun prensesi olduğunu hissetmek isteyecektir.
masumiyete hayran ve duygusaldır.
"erkek adamın kız çocuğu da olur" söylemiyler hareket eden erkektir.
zamanın değiştiğine dalaletir. eskiden tam tersiydi, niyeyse bende de bir kız çocuğu merakı var bu bence duygusal yönden hassas adamların isteği her zaman sevilme sevme düşüncesinden ileri geliyor olsa gerek.
hayalleri süsleyendir.
eşine gerçekten aşık olan erkektir, ona benzesin isteyendir.
isten eve geldiginizde masum bir opucuk, bayilircasina gulmeler, sefkatin adidir kiz cocugu. allah bana da nasip etsin.
benimdir. Hayirli evlat istemenin yanisira cimcime bi' kiz cocugu istegim baskin. Evlenmek istemeyip yuvadan alabilirim, o derece. Hem hatun dirdiri derdinden kurtulur, hem de belki de bir cocugun ebeveyn hasretine ilac olurum. Gerci evlensem bile yuvadan koruyucu aile olarak cocuk alma konusundaki fikrim ayni. Iste oyle sozluk.
Eğer bi yavrumuz olursa adının anlamı ömür olur. Yani sendeyim ben anla bunu bir ömür boyu...

Bu mesajı vermek için yarime onu sevdiğim gibi seveceğim bi kızım olsun isterim.

Tanım: (bkz: baba)
kız evladın babaya düşkünlüğünü bilen erkektir.
Erkeklerin kız çocuk istemesinin altında yatan etken 2 adettir: ilki eşine olan sevgisi ve ondan minik bir tane daha olması dileğidir, kalbine ikisini de sığdırmak ister. benim gibi ikinci sebep altında toplananlar ise, psikolojik olarak kadınlara karşı güvensizliklerinden ötürü güven ve sevgi paylaşabilecekleri tek karşı cins bireylerinin kendi kızları olabileceği "hayali" ile kız çocuğu isterler. Kendimi tanıyorsam ve psikolojiden az anlıyorsam bunun başka sebebi yoktur.
daha evlenmediği, kıyamadığı sevgilisinin karnına dokunup öyle arada "kızım napıyor" diye sevgilisinin göbeğini seven erkektir.. bir şey anlatmasına veya şirinlik yapmasına da gerek yoktur o sevgilinin..

uyuyor desin, yeter..
eşini çok sevdiği için ona benzeyen bir kızı olsun istiyo olabilir.
aşık olup evlendiği kadının minik versiyonunu isteyen erkektir. Düşünsenize aynı gözlerden, ellerden, burundan olduğunu. Güzel istektir güzel. *
yeğenlerinizin çoğu kızsa ve hepsini seviyorsanız gayet normaldir.
(bkz: sağlıklı olsun yeter)
benimdir. eger ki erkek olursa muhtemelen benim gibi biri olacqgindan aramizda kiskancliklar olacaktir. kendi babamdan biliyorum. ama benim genlerimden bir kiz... tartismasiz cennetimdir.
önce abisi olduktan sonra bir de kız istemektedir.
kız çocuklarını çok seven erkektir. * * *
kızının adını mayıs koyacağı erkektir.
beni seven bi salak vardı son derece tipsiz.. o kız çocuğu olsun istiyormuş.. bunu söylerken de sesini yükseltiyor ulan sanki ben mi doğurcam senin kızını..
kızların hayatta 1-0 önden başladığını bilen erkektir.
çok daha rahat iş bulabilir en başta. en kötü kasiyer olur.
aşık olduğu kadından aşık olacağı bir kadın daha isteyen erkektir.
önce sağlıklı sonra hayırlı bir evlat dilerse daha doğru bir iş yapmış olur.
güncel Önemli Başlıklar