bugün

erkek çocuğu bir nebzede olsa kabul edilebilirken kız çocuğuna boş yere sevinen acayip ailedir.

allah akıl fikir versin. evet..
mal mısın güzel kardeşim? kız çocuğu öylesine tatlıdır ki sevmelere doyamazsın. 4 yaşında yeğenim var ordan biliyorum. öpmelere doyamıyorum. zilli çok hareketli çok şirin yahu.
erkek çocukları canavar oluyor. sağa sola pisliyor, oraya buraya tükürüyor filan. ıyk.

oysa kız çocuğu öyle mi...

ailem iyi dayanmış valla bana geriye dönüp bakıyorum da, ben olsam cinsiyetimi öğrenince koyardım sokağa.
kız çocuklarının sevimli olmasının yanı sıra, kendini ayrıca sevdirmeye çalışmasından ötürü sevilen bir evlada sahip ailedir. ayrıca erkeklere nisbeten daha uysal oluyorlar. o açıdan da iyi.
valla benim yeğenim hiç uysal falan değil. aşırı hareketli. ben peşinde koşturmaktan kan ter içinde kalıyorumm. şikayetçi miyim? asla. canını yerim ben onun.
haklı ailedir. çevremde hayvanlara işkence eden ne kadar çocuk varsa hepsi erkek. kızlarda da kötüler olsa da genel olarak erkekler şiddete daha meyilli oluyor. bu nedenle kimsenin erkek çocuğu istememesini ve erkek çocukların tutunamayıp zamanla doğal seleksiyon yoluyla tamamen elenmesini temenni ediyorum. dünyada sadece kadınlar olsa daha güzel bir yer olur diye düşünüyorum. zamanla eşeysiz üremeyi de öğrenirlerse mis. bize hiç gerek kalmaz.*
Haklı ailedir. Benim olsa ben de sevinirim. Boşuna demezler kız evlat daha hayırlıdır diye. Erkeklerin çoğu hayırsız oluyor büyüyünce.