bugün

ülkemizde oldukça mevcutturlar. üniversitede bedavaya satılır ibineler. 2 dk bi yerde oturmaya kalkma çakallarla hemen bir kaç tane yalaka çıkar 2-3 kız getirir. sonrada oturum boyunca onların birbirlerine yağ çekmelerini dinle dur. bütün muhabbet boyunca -lan bir daha bunlarla oturursam, diye yemin eder durursun.
kızların çabucak kandığı erkeklerdir. formspring sayfalarında, abazanların gazıyla kendilerini bir bok sanan kızlar oldukça, bu erkekler tükenmez.
erkeklik aleminin yüz karaları. bu tiplerin halk arasındaki deyimi ile 100 gram için yapamayacakları şey yoktur.
Nefes alsa yeter felsefesinin doruk noktalarında yasayan, yılışık , asap bozan olur olmaz heryerde bi omza el atma bi sarılma kanka ayağına yatıp sevgilinden çok abanma yavsaklığını gösteren insan modeli ..
kızların uyuz oldukları erkeklerdir.

- ulan şu kızı yalıyo beni niye yalamıyo, çirkimiyim acep?
bu kişiler canlı peşindeler, yani anlayacağınız dilde abazalar. kokuyu aldılar mı, hemen peşinden koşarlar, böyle insanlar her yerde karşınıza çıkabilirler. zaten türkiye'de ki ergenlerin en az yüzde 90'ı böyledir. çoğu ergenler kızacaktır bana ancak bu bir gerçek...
kızların yanında süs köpeği gibi gezen fiziki olarak erkeği anımsatan bir canlı türüdür.
çanta bile taşır bunlar, adam satmada üstlerinde yoktur.
bir hayli boldur arz talep meselesi.
(bkz: piç adam tercih eden hatunlar)
erkeklerin %99'udur. "yok olm ben öyle diilim" diyen yalancının keranacının önde gidenidir.
-yok olm ben öyle diilim. *
Yalama yıkama yapan aciz varlıklar.

Biraz gerçekten erkek olmaları kendilerine tavsiye edilir.

Kaç kuruşluk erkek olduğunuzu görelim biraz. Şu yalaka olma işini bırakın biraz.
genelde fakirlerdir.
ben zenginim genelde hatunlar bana yalanıyor.*
Sayısı ganimet gibidir. Evet.
çatır çutur malı götüren erkektir. siz anca burda zırlayın.
hadi lan kime verdiğimi gördün?
(bkz: amsalak).
(bkz: meriç)