bugün

Komik bulduğum için paylaşıyorum saygılar.
görsel
belki de mesele adam! olabilmektir.
(bkz: arsızlık)
arsız olun yeter.
bakın bana hafif göbekli olsam da şu ana kadar bir kaç sevgilim oldu hatta babası severek vermek istedi ama hıristiyan olduğum için sonradan vazgeçtiler ileride sıkıntı çıkarmış.
hâlbuki hıristiyan çocuklarımız olabilirdi.
katolik kiliselerinde çocuklarımız büyüyebiilirdi.
önce kızımızı alıyoruz ve ardından kızgın az yazlı tavamızın üzerine koyuyoruz.... yok lan bu böyle değildi.
Kaslıyım, yağlıyım, sevişkenim diyenleri türk kızları halen kabul ediyor mu bilemediğim konudur. Uzaktan görünce etkilenirler fakat erkek kendisi gidip teklif ederse bilemiyorum.
-önce birden çok kız yerine 1 kıza yönelin (size en yakın olani seçin)

-sosyal olun,yani face,insta allah ne versiyse ekleyin kızı

-özellikle aksam saatlerinde mesaj atın veya sizi hatırlatacak bir sey yapın (kizlar o saatlerde daha duygusal olur)

-fazla abartmadan iltifat edin.
mesala saçın çok guzel
makyajın yakışmis
kıyafetini nerden aldın süper olmuş vs vs..

bunları tekrarlayin,kızın belli zaman sonra kalesi düşmüş olur.

o zamanda istediğiniz zaman sevgiliniz hazır ..
ar yu disko.
sosyo-ekonomik hayatın güçlü düzeydeyse böyle bir sanat var. öte yandan her şey kara kaşına kara gözüne bağlı.
Sevgi ile arzu arasındaki farkı öğrenmeden aşkın anlamına vakıf olamazsın...

Kızları pazardan mal seçer gibi düşleyip, arzu uğruna duygularla oynama sanatıdır bu sadece...
Sanat olarak bakacaksak çok fazla faktör var. Ama öncelikle : kız tavlama ismi ile tabir edersen kız sana nah düşer.

Kız tavlanmaz. Kadının kalbi kazanılır.

Öncelikle bir şeyi söylemeliyim : başarısız olabilirsiniz. Kız sizi beğenmeyebilir. Eğer çok ciddi düşünmüyorsanız hayatınıza devam etmeyi bilin.

Ciddi olmayan ve ciddi olan şekilde iki kategoride anlatacağım.

Ciddi değilseniz ve eğlence arıyorsanız karşınızdaki insana bunu hissettirmeniz gereklidir. Genelde bunu giriş muhabbetlerinde bunu bir lafın altına saklamanız en akıllı seçim olacaktır.

Örnek cümle: çok genciz daha her şey için çok erken! (direkt karşınızdaki kişiye ciddi olmadığınızı tek cümle ile iletiniz.)
Ama bu cümleyi doğru yerde kullanmanız gerekli. Yoksa sıçarsınız.

Eğer ciddiyseniz çok daha fazla gözlem yapmanız gerekecektir. Hayatınızı birleştireceğiniz kişi size güzel bir arkadaşlık yapabilmeli. Minimum 6 aylık bir arkadaşlık ve 6 ay yakın arkadaşlık tavsiye ediyorum.

Eğer kafanıza yattı ve duygularınız oturduysa karşınızdaki kişi bunu hissedecektir. Güzel bir yemeğe çıkın, ya da bir faaliyet yapın.

Sakın ama sakın teklif etmeyin! Kendi kendiliğinden olmalı!
Eğer kız size biz neyiz diye sorarsa iki şekilde sorar: ya araya mesafe koymak istiyordur ya da ciddi seviyeye varmak. Bu noktada gözlem yeteneğiniz ve uyum durumunuz durumu belirler.

Ciddi olmama durumunda da aynı şekilde. Akışına bırakın. isteği direkt iletmek yerine kadına hissettirin. Daha etkili olacaktır.

Eğer kendi karizmanıza artı katmak istiyorsanız birkaç tavsiye de vereyim.

Kadınlar güçlü erkekleri sever. Kastan değil ama karakter açısından diyorum. Eğer olgun biriyseniz ve karşınızdakini kaybetmek sizi çok sarsmıyorsa eninde sonunda ayağınıza gelecektir. Çünkü bu bir psikolojik savaştır.

Güzel kokun. Kadınların bilinç dışı kokuları ilk algılama özelliği vardır. Tavsiyem spor kokmanızdır. Fazla ağır kokup kadını baymayın. Ben son iki yıldır rebul sport kullanıyorum.

Beden diline dikkat! Hoşlanılan kişilere kadınların ayak uçları size doğru döner, düzenli olarak göz teması kurulur. Göz göze geldiğinizde atacağınız tatlı bir gülüş çok etkilidir.

iltifat edin! Kadınlar yerinde olan iltifatlara bayılır.

ikili danslardan birine gidin. Ben Tangoya gidiyorum. Bu karşınızdaki insana olan heyecanınızı kontrol etmenizi öğretecek ve kadınlara olan yaklaşımınızı da geliştirecektir.

Mevki önemli! Sözü geçen adam olun.

Benden bu kadar, başarılar!

Dipnot: bunları yazıyorum ama kendime faydam yok.
sanatla olacak iş değildir. iki tarafta bir birine aşkla bakınca otomatik oluyor. ayrıca tavlama kelimesini bizzat iade ediyorum. olmamış...
iki taraflı bir olgudur.

velhasıl; bazı şartları şunlardır,

1. hatun kişinin şartlarına %50+1 oranında uygun olmak.
2. efendi olmak ama iddiasız da olmamak.
3. boyu uzun olmasa da, yüksek öz güveni olmak.
4. demokratik ve anlayışlı olmak ama tatlı sert olmak.
5. bakımlı olmak lakin delikanlılığı bozmamak.
6. entelektüel olmak, bol okumak ama anlaşılır olmak, informel takılmak.
7. kuvvetli hitabet ve şiirsel anlatım.
Etkinliğin temel prensibi tavlamaya değecek kadın bulmaktır.
gerek duyulmayan hede. söyle bari arkadaşın konuşsun senin yerine, böyle saçma şey mi olur. diyelim ki kendi olgunluğunla ve sahip olduklarınla değil de ordan burdan duyduğun saçma hareketler yardımıyla birisiyle beraber oldun, ne kadar yürütebilirsin ki. kendin beraber olmayı hak etmediğin birisiyle ilişkiyi sürdüremezsin, kaldıramazsın. Olduğun gibi davranmakta her zaman fayda var, çünkü sende olmayan bir şeyi karşıya vadetmeyip ilerde olası yaşanacak uyuşmazlıkları ilişki başlamadan halletmiş olursun.
Yönelmek istediğim sanat dalı.
en basiti susmaktır.
Sadece etkileyip tavlayıp sonrasında soğuyan tipler var. Bunlar bildiğin don Juan Türkiye şubesi gibi çalışır. Amaçları sadece 'ben şu kadını tavladım' demektir. Zararsızdırlar ve çoğunlukla arabanın peşinde koşan köpek gibi koşarlar kadınların peşinde. Ne zamanki kadın tava geldi bırakıp yenisine bakarlar.

Tavrı ve tarzı belli bir güruh ise bir olsun benim olsun der ama bu bir hiçbir zaman bir olarak kalmaz. Genelde sinsice iki, üç, dört... Allah ne verdiyse artık.

Kadın olsun nefes alsın yeter diyen güruh biraz daha komplekstir. Bakınca hemcinsleri onlardaki abaza potansiyeliyle bir kadının onlara bakmayacağını düşünürler ama işi bilen bu güruh tüm abazalığını kamufle ederek kadınları tavlarlar. Yeri gelir Meriç olur, yeri gelir mecnun. Her zaman bir yol bulur ve ekmeğini götürür.

Bir de son zamanlarda sözüm ona bir şey seksüller peyda oldu. Yok aseksüel Biseksüel homoseksüel seksüel işte. Ben seksle ilgili değilim ama versen de yok dememin Türkçesidir bu. Biraz böyle hayvan gibi sevişen ama insan gibi konuşan tayfayı hedef alırlar. Onların mantığına göre kadınlar zeki erkeklerle sevişir ve bakın ben seksüelim haliyle de zekiyim imajını yedirmeye çalışırlar. Oturun birinin seks hikayesini dinleyin bu seksüellerin olay hep duvardan duvara, kırbaçlar, tırnaklar, tokatlar kısaca bdsm ayarında seks.

Kısaca kadınlar farklı farklı olduğundan erkekler de farklı farklı stratejiler izlerler. Resim gibi düşünmekte yarar var. Herkes sürrealist çizmez bazıları barok takılır, bazısı portre bazısı da manzarayla ilgilenir gibi.

Şimdi tüm bu karmaşık yapıda tek bir sanat dalı altında toplamaya çalışılsa da ne yazik ki 4 milyar farklı kadın, 4 milyar da farklı tavlama yöntemi gerektireceğinden haliyle bu sanat malesef zanaat olarak anılmaya mahkumdur.