bugün

günlük ritüellerimden olan köpek gezdirmenin getirdiği tecrübeden mütevellit kendimce garantisine inandığım gerçeklik.evet köpek bunun için bir araç olarak kullanılabiliyor.ideal köpek için; (bkz: golden retriever)
- merhaba yavrum bir şeyler içelim mi?
+ay hayır, ne münasebet?
- oğlum tuts tuts tuts!
+ eciyeeeeeeeeeeeeee!!!!
(bkz: pitbull)
bütün kızların köpeklerden korkmaması mümkün olmadığından, daha büyük hasılat elde etmek ve daha zararsızı içün;

(bkz: kız tavlama aracı olarak bebek)
köpeklerden hoşlanmayan kızlarda geçerli olmayacak hededir.
Köpek, küçük ve de sevimliyse bir merhabalaşmaya kadar gidebilir. Ama sadece köpek tatlıysa o merhaba da köpeğe yapılmıştır zaten.

-merhabaaaa seni cici köpek, yerim ben seni.
bizzat tanık olduğum gerçek bir hadisedir. kızların çoğunda bulunan şirin şeylere duyulan karşı konulamaz sempatidir bunun sebebi. ama olay çok az ihtimalle tavlama boyutuna geçecektir. daha ziyade bir iki lafla son bulur muhabbet. bakınız:
-ayy , canım ya çok tatlı!
-çok şirin!ısırmaz dimiii?? gibi ve gibi.
özellikle adama ve köpeğe baktığında daha da komik olabiliyor, zira elinde terrier cinsi kücük tüylü köpeklerle cadde de gezen kekolar da var kızların gözünün içine baka baka. senin diil işte o köpek belli sorsan adı ne diye mahmut dicek nerdeyse:) bence kiralıyolar o hayvanları birer günlük *
köpekleri kız tavlama aracı olarak tabiki görmemek gerekir. Zaten bir golden retrieverınız var ise kız tavlamak sizin için basit,sıradan bir olaydır özellikle parklarda.

- ayhh chok dadlıııııı ismi nheyyyy?
+ ateş *
-oyhh oyhh yherim phen adheşi.. dadlumm yhaa
(bkz: apaçilerin ortak özellikleri)
bebek kadar etkili değildir.
- yha chocq dhatlııı, isim?
+ adnan
- qöpehi sordum yha !
+ kont, ben de adnan.
şöyle bir bağlantı da kurulabilir: aşk köpekliktir.