bugün

herkes benimle ilgilensin, beni konuşsun, benimle konuşsun, beni gülsünler, beni sevsinler diyerekten yapılan türlü şaklabanlıkları kapsamaktadır. oldukça komik duruma düşerler aslında, ama bunu bir türlü farkedemedikleri için de yapmaya devam ederler. var olan tüm kısıtlı yetenekleri bir an önce ortaya sürme çabası içerisindedirler. gariptir, tuhaftır.
maymunluk yapmaktır. çoğu kez kızların hoşuna gider bu tip adamlar. ama kızlar hep arka plandaki gizemli sessizlik imparotorluğunun karizmatik prensine aşık olur. biz bu olayın neresindeyiz. ne maymunuz ne de karizma. biz yine ve hep proleterya!!
sanılanın aksine bir köşede otursa, hiç konuşmasa falan dikkati çekecektir zaten.
Bu şekilde düzgün bir kız bulamayacağını anlayamamış insandır.
ne gerek var yırtınmaya baş parmağını götür burnuna doldurmaya başla biber dolmasını dikkat çekicek olan sen olucaksın.
acemiler için gülünç duruma düşüren bir çabalamasyondur. maldır malaktır.
elinde sigara, etrafına baka baka bol kahkahalar atan bir profil geldi gözümün önüne. gerek yoktur ama hiç bir zaman gerek olmadığını anlamayacaktır.
hoş görmek gerekir bilmediği için yapıyordur bilse saten sessiz sakin olur agırlıgını korumasını bilir en çok dikkatide çeker babalar gibi.
benim gibi yakışıklıysa otursun köşesinde geliyorlar zaten. * *
maldır afedersin. ben ki birine şahit oldum o insanla aynı havayı soluğuma utandım. ne mi dedi bugün barbıra * bir uğrayım amerikadan yeni dönmüş ya kırocan.