bugün

sırf yakın çevresine kızla çıkabildiğini gösterme amaçlı ilişkiler yaşayan kişilerin hayat felsefesi.
(bkz: nefes alsın yeter)
(bkz: loser)
-kız olsun çamurdan olsun
-peki canım hoooppp
-e abi bu erkek
-aaa erkek vallaa
-e çamurlarda bitti napıcaz
-bunun bi kaburgasını fazla yapmışın bak
-ha tamam onuda ordan yaparız
-tamam ama bak ben bunları kafaya alıcam karışmak yok
-olm zeki yaptım bunları kandıraman
-görürsün sen. adeeem gel lan bak elma

bir maceranın başlangıcı...
yüksek seviyede abazalık belirtisi
(bkz: abazalıkta son nokta)
pygmalion da boyle dusunmus camurdan bir kadin heykeli yaparak ona asik olmustur. Adamimiz oyle ballidir ki bu heykelden kadin canlanmistir. (bkz: galateia) . yani bazi durumlarda kadinin camurdan olmasida yeterlidir. *
abazalığın dibe vurduğu anda sarfedilecek cümle.
beğenilmeyen modele su katıp değiştirebilmek için sarfedilen tercih cümlesidir. bir kızın çamurdan olmasına değişilecek tek alternatif kızın roman olmasıdır.
vardır bole tıpler.Ama hiç bi zaman anlam veremedim.
seramik dersinde ki abazan erkek bunyenin saatlerce ugrasarak kiza benzettigi camura karsi sarfettigi cumle.
(bkz: abaza erkek)
(bkz: vitrin mankeniyle sevişen erkek)
bu repliği duydunugunuzda götünüze teneke baglamanız gereken durum.
bazende...

misafirler gelmiştir ve evin kızı kolonya vermek, çay getirmek, boşları doldurmak gibi işleri üstlenmiş ve mükemmel bir şekilde yerine getirmektedir. bunu gören ve çok hoşuna giden misafir teyze "kız olsun çamurdan olsun" der...
tabi bu teyzenin bahsi geçen kıza uygun bir oğlunun olması ihtimali çok yüksektir...
kendine güveni olmayan ve kızları kafasında aşırı büyüten erkeğin sorunsalı.
kızların annelerinin yardımcıları olduğu düşünüldüğünde ve bu yönleri gözler önüne serildiğinde, kız çocuğu olmayan anne tarafından gıpta edilerek söylenen söz.
(bkz: ben karı isterem)
abaza duyguları tavan yapmış şahsiyetin sarf ettiği tümcedir.
utanmadan, yüz kızarmadan söyleyenlerin yüzüne tükürülmesini gerektiren söz.
(bkz: jigolo)
poşetçi dediğimiz cinsten insanlar.
(bkz: sen kaç beni tanıdılar)
başka bir felsefe için;
(bkz: ölü soğukluğu olmasın yeter) *
kız olsun çamurdan olsun;

çamuru burada gerçek anlamıyla kullanmıyoruz. tamamen mecaz. aynı argo söz paçoz gibi bir amlam yüklüyoruz. yani "ne olursa olsun da kız olsun, abi! çok özledim tenin tene dokunduğu , dudakların birbirine kitlendiği, gözlerin açılmamacasına kapandığı, midenin kramp denizi şenlikleri yaşadığı anları yaşamayı!!" demektir. maksat abazalıksa deliği olsun yeter demek makbuldür.

ayrıca kapı kollarına ters ters bakan kızların varlığından bihaber yaşayanlar için söylüyorum, abazanlık tedavisi en kolay hastalıktır, hoşgörü ve şefkat ilaçlarından bazıları. dışlayarak varacağımız tek durum var o da daha çok abazan.

Abazanlar birleşmeyin, .pne misiniz lan?*

*iş bu entry yüzünden alınma potansiyeli bulunan tüm eşcinsel arkadaşlardan özür dilerim.
Tek gecelik vurkaçları planlayan bir düşüncedir...