bugün

14-21 yaş arası gençliğin ağzından düşürmediği laf. Sürekli yeni tanıştıkları kişileri "slm kız msn'i varmı???????" şeklinde rahatsız ederler. Bu tipler sabah akşam "uff karının bacağını gördünmü lan?" şeklinde dolaşırlar. Ama sorsanız gönül adamıdırlar, iki günde aşık olurlar, aşık olduğu kişiler için kollarını jiletlerler. Ama daha tanışalı 1 hafta olmamıştır. Delikanlılık naraları atarlar. Uzak durulası tiplerdir.
online amele sorusu.
yaklaşık 20 kişilik msn zirvelerinde dönen sorudur.
(bkz: abazan)
(bkz: var ama vermem denilince bozulan abazanlar)
+ abi sende bağğyan mesenesi varmığğğ?

---------------------------------
nicki....rmus çevrimdışı oldu
---------------------------------

+ ağğğbiii?
- .....
+ amuagodum....
- sittir lan, abazan herif! :@
+ eheehe naber abi ?

(bkz: based on a true story)
(bkz: googleda kız msnsi aramak)
genelde bunu soran tipler kız me se ne'si varmı diye sorarlar.(ayrıca msn die bi şe yok messenger die bir şey var msn mail adresi veren bir sunucunun ismidir örneğin:yahoo) soran tiplere kız me se ne si kalmadı yavrum ama temiz kullanılmış kız me sa ne si var deyip ayar verme isteği uyandırır.
yeter artık diyip, soranlara iki tane tokat çakmak isteği doğuyor içimden yahu.
(bkz: msn ini vermeyen kız)
(bkz: türk genci tanışmak ister)
bunu diyen bunu da dedi ;
kız telefonu var mı?
'kız msn si var mı?' diye sormaları daha bi muhtemel güruh.
bunu sorunun bir de ozelle$mi$ daha dogrusu evrim gecirmi$ hâli vardir:

"orospu msn i var mi?"

tabi canim var olmaz mi... zaten onlar da bekliyordu monitorun ba$inda, biri bizi eklese, tani$ip bulu$sak da sikse diye...

(bkz: bi siktir git)
olay şöyle gelişir a kişisi bir yerden bir şekilde bir hatun kişinin msn adresini alır sonra yazışmaya başlar tabi işler umduğu gibi gitmez hatun kişi bu kişiye pas vermez tabiki de sonra hatun kişi çevrim dışı olunda kıllanır a kişisi ve arkadaşına yada listedeki herhangi birine
-olum al bak bakim hatun adresi veriyom sana kıymetimi bil tarzına bir tuzak cümle ile hatun kişinin adresini ona iletir
iletince de sorar kabul etti mi online mı? gibi gibi sorular sormaya
-tabi abi koonuşuyoruz. der karşı taraf
-a kişi hemem mail döşenir. sen beni engelledin mi dien
olay burdan çıkmıştır ve artık bu durum yayıldıkça yayılır artık direkt sorulur
-var mı abi kız msn sisi?
+kız msn i var mı?
-travesti var olur mu?
(bkz: hilmi bizden bahsediyorlar)
yumurta topuk sivri burun ayakkabı,dolce gabbana veya harley davidson yazılı ceket giymen,arkadaşlarıyla beraber yürürken telefonun hoparlöründen ankaralı namık dinleyen birinden duyulması çok muhtemel söz.
"var ama evde" şeklinde cevap verilebilecek soru cümlesidir.
kafası bacak arasına sıkışmış erkek örneği. aklı başka hiçbir meseleye ermez. çünkü devamlı ordadır.
bu kişiler malum soruyu msn listelerindeki herkeze üşenmeden teker teker sorarlar hatta bazen ellerindeki kız msni listesi ile sizin msninizdeki kız msn lerini takas etmeyi bile teklif ederler.bazıları olayı biraz daha geliştirerek bu soruda kaşar msni varmı,cam açan varmı,soyunan varmı gibi çeşitli filitrelemelerle sorarlar.

Ayrıca bu arkadaşlarımız forward mailleri yakından takip eder ve gelen kız yada kız msnine benzettikleri mailleri teker teker eklerler bu yüzden forward ettiğiniz maillere dikkat etmeliyiz aksi taktirde msn listemiz yanlış kişilerin ellerine geçebilir*
(bkz: kız varsa msn versin)
(bkz: kelin merhemi olsa kendi basina surerdi)
sadece kızların bileceği bir konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişinin arkadaşına soracağı soru.
yıllar oncesinde yasanan bir hadise.
dırın dırın dırın dırın haserkek size bir titreşim gönderdi.
+hacı naber?
-idare eder senden naber?
+b.k gibi la. canım sıkılıyor anasını satayım. neyse müdür ne soracam. sende kız msn i varmı?
-varr.
+iyiymiş. bana versene bir iki tane.
-tamam olur dur vereyim. al bunlar....
+tamam hacı ekledim. kabul ederler demi. bir de bunlar cam mam acıyormu la? hemi cam acıp soyunuyorlar mı?
-yuh öküz ben pezevekmiyim?
+hadi be koç, hadi be hacı oylelerinden versene iki tane. ya da bunlara ısrar etsem azcık azdırsam kudurtsam acarlar mı? hemi la?
-yok oğlum manyakmısın. bunlara da soyleyecem kabul etmesinler seni. ben de siliyom hatta. ayı adam seni.
+senin a.ına koyayım, serefsiz sil lan sil. kardeşlik öldü mü sanki.
- cevrimdısı gorunuyor. ......
+ulaynnnnnnnn!!!
*