bugün

en berbat duyguları yaşayan abidir. allah kimseye göstermesin.
(bkz: emrah)
Bana olsa gibi birşey söylemicem söylemesi düşünmesi bile kötü.. allah böyle dert vermesin
artık hem abi hem dayıdır.
cinnet geçirip o allahsızlara tecavüz edebilecek olan abidir. homofobik bir insan olduğum halde ne yaptılarsa onu yaparım. sikerim. net.
Makara konusu edilir bazen belki ama hayat içerisinde çok fazla örneği vardır. Abi falan da değildir.
türkiye de katil olması beklenirken avrupa da kız kardeşine profesyonel ruh doktorları bulup toparlanması için uğraşır.

bak şimdi katil olmaya ne gerek var o adamı öldürdüğünde neyin hıncını alacaksın bunun mağdura bir faydası olacak mı?

katil olmak korkakça, problemden kaçıştır. öldürdün ve görevini yerine getirdin öyle mi.
Eskisinden daha bir abi olmasi kiz kardesinin elini simsiki tutmasi gerekir.
Gavattır.
neden? yani neden böyle bir başlık uplamak ister insan.

o kadar küfür yiyip, laf söylenmesine linç girişimine değiyor mu 1 2 günlük yapay ilgi için?

ilgi orospuları sizi.
Adamın nickine bak, yazdığına bak aq. Namus bekçiliği kimlere kalmış. Pos bıyıklı bir abinin de dediği gibi: "Kim namus ve ahlâk şövalyeliği yapıyorsa, Bilin ki en namussuzu o' dur."
insanlığınızdan utanın.
Eveet, seviyesiz ve saçma başlıklar açılmaya başladı.. Ne akla hizmet bu başlık açıldı acaba merak etmedim değil. Hiç bir amacı ve çekiciliği yok. Aksine yazan kişiye küfür etme isteğini yükseltir.
(bkz: yazık utanıyorum sizden)