bugün

kız kardeşin ortaçağdaki veba mikrobu gibi yayılan directionerlik olayına girmesi durumudur.
ne yazık ki geçen gün fark ettiğim elim durumdur.
3-4 ay sonra üniversiteden döndüğümde kardeşimin evde kullandığı bilgisayardan internete girmek istemiştim ve o elim durumla karşılaştım.bilgisayarda directionerlerin her birinin isimlerine açılmış, içinde yüzlerce fotoğraf olan dosyalar vardı.o günkü hayal kırıklığımı anlatamam.
daha sonra directionerlik seviyesini öğrenmek için kardeşimi sorguya çektim ve öğrendiğim gerçekler beni bir kat daha şaşırttı.
kardeşimin 30 binlik bir 1D sayfası vardı.kardeşim bu mikrrobu kapmış üstüne üstlük mikrobun baş ileticilerinden biri olmuştu.
daha sonra incisözlüğün sayfalarına saldırdığını ve sözlüğe duyduğu kinden bahsetti.
anlaşılan sanal alemde çok zıt kutuplarda yer alıyorduk.
daha birkaç yıl önce biberondan süt içen kızdan böyle şeyleri duymak bana büyüdüğümü göstermişti.
büyüdükçe insan acıların farkına daha net varabiliyormuş.
kız kardeşe olan tüm abilik ablalık bağlarının kopması demek.neyse ki, kız kardeşim o malları dinlemek yerine ipod una eminem enrique iglesias rihanna gibi avrupa da abd de en iyileri atmış. 1d ne amk.
takmayacağız kızkardeşleri. 1 yıl öncede justin pezevengi vardı.
bir an önce yok edilmesi gereken kardeştir.
ben de bu konuda şanslıyım, benim kız kardeşim de michael jackson, adam lambert, rihanna, jessie j gibi insanları dinliyor ve 1d gibilerden nefret ediyor resmen kız.
katli vaciptir. you dont knowww ooo ooow you dont know youre beatifull. bu ney lan?
"neden 1d?" sorusuna. "çünkü bize meleğim diye sesleniyorlar" cevabı alınan olay. ne yapacağımı bilemedim sözlük nutkum tutuldu. demek istediğimi ona izah edemedim. intihar edecem kendimi.
abla veya abinin anlayışla karşılayabilmesi gerekir bazen. çünkü bu grubun öyle hastalıklı fanları vardır ki abla/abiye saatlerce açıklama yapabilirler(harry nin memeleri,zaynın bilmemnesi,nialın kıçı vs.) sonra mazallah pişman ettirirler pişman.
çocukla çocuk olunmayıp, gereksiz trip atmak yerine oturup adam gibi konuşulması gereken kardeştir.
korkunçtur, iğrençtir, çok kötüdür. allahtan benim kardeşim sıkı bir metalci. allahtan davulcu. allahtan!