bugün

işe yaradi mı? hayır.
Ben 3, abim 5 yaşındayken başıma gelendir.

Çocuk beni öldürmek için kafama yastık koyup üstüne oturuyomuş.swh

(bkz: yıkılmadım ayaktayım)
Düz mantıkla cehenneme kesin bileti kaptığınızın göstergesidir. Artık orada da olaylar olaylar.
(bkz: kızını dövmeyen dizini döver)
(bkz: günümüzde işlemeyen atasözleri)
Şerefsizliktir.

Hadi bi hatası oldu ve dövdün. O kız sen dövünce düzelecek mi salak? Annesi babası var sana ne amk sen ne karışıyorsun? Hadi annesi babası da yok diyelim; Sen abisin koruman gerek, dövmen değil pezevenk adi.

Tamam sakinim.
ben kıyamam gibime geliyor ya, vuramam ona yani. ayrıca dayakla terbiye hayvanların işidir, insan ailesine vurmamalı bence.
Kız kardeş çok çok büyük bir halt yemediyse yapılmaması gerekendir. Kıyılır mı be kardeşe hele ki birde kız kardeşse.
ben babama söyleyeceğim diye şantaj yapar para kopartır veya hizmet ettirirdim neden döveyim çok mantıksız ve getirisi yok.

şantajı yemezse babama söyleyip dövdürür hem babamın gözüne girer hem de dayak yemesini zevkle izlerdim. bu tür şeylerde rasyonel olunması gerekir duygusal değil.
bir abinin tercihidir. kimse karışamaz belki abisi onu böyle eğitiyordur.
Ailede disiplini sağlamak açısından gerekli olan bir eylemdir.

Kadını disipline etmezsen şımarır,yoldan çıkarır ve aileyi rezil eder.
aile disiplini için yapılması gereken bir eylem.
barış olması için yapılmaması gerekendir.

mesela dün benim kardeşim minicik eteğiyle dışarı çıktı. ilk baş bağırdım falan. ama sonra düşündüm, ben şimdi böyle sınırlama koyarsam başka gün ultra mini giyecek !
ki zaten peder almanyadan almış hediye. karışması bana düşmezdi. zaten bacakları da biçimli, spor yaptığından yakışmıştı etek. neyse tekme tokat dövmek çözüm değildir.

edit: niye eksiliyorsunuz amk ! tekme tokat dövmek çözüm mü lan totoşlar !
1sene cezası var.hapiste paspas yapmak isteyen varsa buyursun.