bugün

çok fedakarca bir harekettir. vardır böyle kızlar. elime mi yapışır ayol deyip bi el atarlar.
Merhametini gösterir. Allah herkese böyle gönlü "geniş" kanka versin.
gerçek kankadır.
kanka ayağı göt ayağı lafının doğruluğunu bi' nebze kanıtlamıştır.
Güldürür. Evet.
(bkz: kanka ayağı)
hangi kız ulan şu çocukta yıllardır elizabeth bir vereyim de kendine gelsin der ?
Diğer yandan cinsiyet yaş fark etmez herkes çatır çutur sevişmek ister ve bunda yanlış birşey yok , ama arkadaşım ne diye bu kadar abazalık . Kendi liginde takıl kendi liginin altında takıl ama böyle abazanlık yapmayı ver ya .
Kız kankanın yoldan çıktığını gösterir. Evet.
kız kankanın doğru yolda olduğunu gösterir. ne yapacak turşusunu mu kuracak aq.
nasıl bir yokluk var ki hayal dünyası da o doğrultuda çalışıyor, yazık..

görsel
değişik bir fantezi olabilir ama acıdığı için vermek diye bir şey ben görmedim ve bunu kafam da almıyor.
mümkündür. fırsatını bulursanız acota acıta veişin.
erkeğin onurunu kırar. evet.
Kız kankanın yüce bir insan olduğunu gösterir.
periscope denen şeyden bihaber arkadaşların bunların Abazaların hayal dünyasından ibaret olduğunu düşünmesi de çok komik.

kardeşim, millet çatır çatır sikişiyor, ben de zamaninda "olum o sizin hayal dünyanız insanlar nadiren sikişiyor" diyordum ama durum öyle değilmiş, baya baya sağlam sikiş dönüyor bu ülkede.

bunu görmezden gelip kendini kandirmaya çalışmak asıl kahkaha atılması gereken durum

edit : bu durumun abazalarin hayal dünyası olduğunu ve buna kahkaha attığını söyleyen biri vardı, kacmis.