bugün

Herkesin kabul etmesi gereken çok kötü ve bulaşıcı bir sorundur.

Hele pop şarkıcılara hayran olmaları daha bir kötü daha bir iğrenç. Neyse geçtim popu mopu da saçmalık şuradan geliyor.
Görüyorum yanı başımda bir sürü kız var hepside garanti birine aşık, kim ünlüyse ona aşık oluyorlar, küçük osman'a bile.

Burada kesinlikle kıskançlık yok, sadece görüntü kirliliğinden şikayetçiyim. Bilmem ne kadar çok hayranı olan bir adamın karşısına geçip "ooo çok seviyorum, sana aşığım, evlen benimle" gibi saçma sapan, geri zekalı beyinlerin üretim olan bir mantık olamaz, olmamalı.

Bir erkek bayan sanatçıların hayranı olabilir ama asla aşık olduğunu, sevdiğini bu tarzda çirkin şeyleri ortaya çıkarmaz.

Mantık hastası ülkemin kızları inşallah bir gün düzelecek.
kimse kusura bakmasın lakin kadın sanatçıları,ünlüleri vsleri düşünüp mastürbasyon yapmaktan çok daha iyi olan durumdur.
ciddi ciddi serdar ortaç,murat boz,gökhan özen,keremcem hayranı olup onlarla evlenme hayali kuran kızlar da vardır,kız olmaktan utandırır.ibretliktir.
bu mantık hatasına en çok sahip oldurtan birisi varsa o da justin bieberdır.
kız olmaktan utandıran durumdur. bir de o ismail yk konserlerinde sahnenin önünde bağıran kızları görmek hayattan soğuma nedenidir.