bugün

Valla ben de erkeklerin kasıklarına tekme atmaktan acayip zevk alıyordum küçükken. Birinci sınıfta beni kızdıran erkeklere tekme savururken keşfettim ki gerçekten hayatımızı kurtarıcı bir hareket. Oraya tekme atınca baktım embesil embesil hareketler yapıyorlar dedim bu işte var bi iş. Hala beni kızdıranları düzgünce tekme atmakla ikaz ediyorum geri çekiliyorlar. Çocuğunun olmamasının bu dünyada daha hayırlı olacağını düşündüğüm kişilere rahatça basıyorum tekmeyi basıyorum tekmeyi. Şaka kul hakkıdır aman.
(bkz: melek subaşı)
Ben arkadaşımi dovmustum yumruk atmıştım benim bes katim falan tabii drs boyu dişini tutmuştu.
(bkz: kız döveni sikmenin aşırı zevkli olduğu gerçeği)
dedi sadist.
orospu çocuklarının zevk anlayışını gösteren gerçektir.

ulan nasıl bir kafa yapınız var, nasıl bir çocukluk yaşadınız, yaşama amacınız ne, burada yazmaktaki amacınız ne, beynin sizdeki görevi ne? vallahi boş tenekesiniz boş, tek hücrelinin bile bir amacı var lan! siktirin gidin bu dünyadan amına koyim.

not: kadına şiddet içeren bu başlığa, entrylere, bu trollere izin verecekse beni çaylak yapmayan moderatörü...
trolldür. iplemeyin.

he fakat gerçekse sadece dayağı hakeden insanlar dayak yemeli. yani cinsiyetçiliğin lüzumu yok. hak ediyorsa, kadın da, erkekte dayan yiyecek.

fakat bunun yaptığı dalkavukluk. yani temiz dayağı haketti. kesin infazını.
kız dövme...

ben daha çok kızılderili dövme severim. aşırı zevklidir. ve gerçektir.
böyle erkek(imsi)ler karşılarına güçlü biri geldiklerinde ne yapacaklarını şaşırlar. bunların alayını sıraya dizip sikeceksin.
sadizm ile seksin kesişimi sonucunda su götürmeyen bir gerçektir.
Kavga etmeyi bilmeyen kavgadan kaçan tipler için eğlecelidir kendilerini avuturlar.
Lan mallar biriniz savunmasiz sokak kopegi tekmelemeyi sever biriniz eksik etek kari kiz dovmeyi sever.Gelin oglum bana ben sizi guzelce doverim bidaha gotunuz basiniz oynamaz.
bir orospu çocuğundan nameler. umarım dövdüğün kızlardan biri uyurken sikini makasla keser ipne olursun.
(bkz: bdsm)
Kız tarafından dövülmekten daha zevkli değildir.
başkası için de bu başlığı açanı dövmenin ultra zevkli olabileceği gerçeğidir.
kızlar kızlarla, erkeklerde erkeklerle kavga etsin.
nedense şiddetin insanı bi şekilde tatmin ettiği doğru..ama bu şiddetin kabul edilebilirliği manasına gelmez..şiddet insanlığımızı yok eder..

neyse...abuk bi başlık ama şaka amaçlı da olsa kışkırtma amaçlı da olsa bu tür nefret söylemleri ergen işi...allah selamet versin...
Şizofren ruhların yaşadığı duygudur. Zira pipisi olan kisi sadece kendinden güçsüzü dövebildigi için haz duyar. Onu kendine başarı sayar kendisiyle gurur duyar. Karşısında savunmasız olana vurmak erkeklikle bağdastırılamaz.
el kaldirmanin bile olamayacagi bir hayatta, tamanen karsi ciktigim bir durumdur. ama arkadaslar ismini soylemis. o yuzden uzatmayacagim. orospu cocuguymussun.
Ahlaksız kimselerden duyulabilecek son derece iğrenç olan söylem.
gücü ancak kızlara yetebilen insan müsveddesi beyanıdır.
bu konuda mister k*rt'e ben de katılmıyorum desem yalan olur.

dünyada bunun kadar zevkli bir şey yoktur. bak bir kadınla seks yapmaktan bile daha zevklidir. ellerini kollarını tutarsın. kımıldayamaz da zaten çelimsiz, vitaminsiz.

sonra kafayı kodunuz gibi oturtursunuz. sonrası allah kerim. tekme mi dersin, tokat mı dersin, aduket mi dersin?
sadece psikopatlık ve merhametsizlik diyorum . kalplerinizin üzerinde kilitler var .
böyle başlıkları görünce burda böyle atıp tutan ama evde affedersiniz ama sikini kaldıramayan adamları görüp içimden diyorum ki ah böyle bir pogram filan olsa da bunları bi ifşa etse. bizde toplaşıp şöyle bir güzel dövsek. ama böyle pata küte değil, seve seve dövsek. döverken sevsek, severken dövsek. ıslatıp ıslatıp ütü fişiyle, hortumla, kemerle, çivili sopayla ve benim favorim muştayla bir güzel kaburgaların alt tarafından başlayarak bir girişip de zevkini alsak.

hayal kurmayı sevenlerin gerçekliğidir. bu tanım olsun size.