bugün

daha olgunlaşmamış erkektir. belki karşısına yeterince sağlam kaşar çıkmamış olma ihtimalide var.
günümüz şartlarında pek az güvenmesi gerektiği insanın gerçekliğinden bi haber olabilir.

ama en asil duyguların erkeği de bunlardır aslında. hala değer veren insanların yegane somut örnekleri. kalbi temiz, aşık olmuş ve sevilmeyi arzulayan erkek.

çok güzel günlerdi..
kız arkadaşım olduğunda sadece elini tutunca bile mutlu oluyordum. o'nu görmek, yanımda hissetmek güç verirdi.
artık işler karşılıklı menfaate ve kovalamaya dönüşmüş. yurdum kezbanları ayrı kategoride onlardan bahsetmiyorum bile.

fakat kaybedilmesinden korkak kız, çok sevildin farkında mısın ?
Kız arkadaşını kaybedecek olan erkektir.
çok masraf ettiyse demek.
seviyordur net.
eski kız arkadaşını kaybetmekten korkan birisiyim hey gidi hey.
kendine güveni yoktur.
sonunda hep kaybeden erkektir. herkesi kendi gibi zannedip, ne kaşarlar olduğundan bir haber olup,o güzelim yüreğini bunlara malzeme eden erkektir.

bu bir şeyi değiştirir mi ? Tabi ki hayır.
korkacak nedenleri, sırları varsa çoktan kaybetmiş erkektir.
Kaybetmemek icin kiza kendinden daha cok deger vermeye baslar boylece ulasilmazligini kaybeder ve kiz erkegi terk eder. Genelde boyle oluyor.
Korkuyu hissettiğinizde gitmeye başlamış oluyorlar çok da istikrarlılar yola çıktıklarında durmuyorlar hayır az soluklan belki az yaşlanırız geri zekâlı desen de boş.
yalan söyleyecek erkektir. kaybetmekten korktuğu için yaptığı şeyleri saklayacaktır, yalan söyleyecektir. o yalanlar ortaya çıkınca da zaten kaybedecektir, geçmiş olsun.
Boşuna korkan gençtir bu korku o kızı kaybetmesine neden olur zaten.
kadın erkek fark eder mi? kaybetme korkusunu yaşamıyorsan zaten sevmiyorsun ortada bahsedilecek bir sevgi de yoktur. aferin dediğim hemcinsimdir.
seven erkektir. hiç kimse değer verdiği bir şeyi kaybetmek istemez. doğal olan bu zaten.
korkuyorsa kaybeder.