bugün

yuhunuz sayın seyirciler dedirten başlığın' anlaşılamayan genişlikte' açıklamasını okuyunca gözleri fal taşı gibi açıp '' git tedavi ol'' denilir ancak. dünyanın çivisi hakkaten çıkmış arkadaş. bu durumu kabullenen bir erkeğe / kadına herşey müstehak. hatta sivri sinek soksan az.
(bkz: yetiş ya muhammed yetiş ya ali)
(bkz: kavak yelleri)
sizinde eski sevgilinizi bulmanız şart olmuştur.
biz mi yaşamıyoruz bir şey millet mi coşuyor dediğim durumsal. ayrıca ek olarak;

(bkz: arkadaşım bir siktirip gider misin)
bazı insanların kendilerini kullandırtarak mutlu olduklarını ya da olduklarını sandıklarını* kanıtlayan bir başlık tarzı. seni sevip de onunla sevişiyorsa bu işte yanlışlık olduğunu düşünmeyen insan, sevmek ve sevişmek arasındaki bağlantıyı kuramamıştır ne yazık ki. bunu kabullenmek genişlik değildir. genişlikten de daha ötedir ama kişisel görüştür tabii. kız memnun eski erkek arkadaşı memnun sen memnun yani 4. kişilere pek bir şey düşmüyor gibi.
çok ciddi söylüyorum bu hikayeyi hikayenin en uzak tarafındaki yani eski erkek arkadaş olarak yaşadım. ama eski kız arkadaşım uzun süredir birlikte olduğu erkek arkadaşının penis boyundan falan bahsetmedi, sadece benden sonra kimseyle birlikte olmadığını söyledi. ne ilginçmiş karşı psikolojiyi öğrenebilmek.
ironi yapacağım derken gavat oluvermenin hikayeyle süslenmişi. aman diyim.
Yatakta performansı ve muamelesinden memnun kalmış kızın
zaman zaman başvurabileceği yöntem.

Bazı sevgililer asla unutulmaz.
Her daim tercih sebebi olurlar.

(bkz: ex aşkı fuck buddy olarak saklamak)
bu kız arkadaşın yeni sevgilisinin psikolojisi merak edilir. demek ki sevmiyorsun aga diye de devam edilir. nasıl izin verilebilir ki sevdiğine yeni yada eski birinin dokunmasına şeklinde bir soru yöneltilir. ahlaksız herif diye de damgayı yer.
canı çekmiştir eski sevgilisiyle sevişmiştir ne var bunda..? alışkanlıklarınızdan hemen kolay vazgeçebiliyor musunuz?

sevgilim eski sevgilisiyle sevişebilir. benim için okay ama aralarında yeniden duygusal bir yakınlaşma olduğunu sezersem ikisinin de canına okurum.
Çok canı çekmişse eve çağırsın. Nedir yani, sevgilimden kıymetli mi amk?
eğer kız arkadaşınızla hala birlikteyseniz büyük kavga sebebidir.
eğer kız arkadaşınızdan ayrıldıysanız bir şey demeye hakkınız yok.