bugün

kişinin tamamen ikna gücünü ölçmesi ve çekiciliğini tespit etme hadisesidir. haftalarca , aylarca peşinden koştuğu o güzide bayanın ikna olması sonucunda , ''tamam sevişmiş kadar olduk'' diyerek o bayanı rencide etmesidir. bu geçen diyaloglar sonrasında , egosunu tatmin etmiş abimiz cebinden çıkardığı not defrerine bir çizik daha atar ve yürümeye devam eder.
31'e mahkum olmakla sonuçlanacak bir sürecin başlangıcıdır. sol ele bir çentik daha atar ve yürümeye devam eder genç mastürbatör.
(bkz: gösterip vermemek)
+ bir sayı tut.

-ee tuttum ne olacak.

+içinde kalsın.

- yapacağın işi sikeyim.
kasıklarda güçlü bir ağrı olmasına, ağzın da bol küfür eforu sarfettiği anlardan biridir.
Annesinin ikna et ama sevişme tembihine uyan ağzı süt kokan yada cinsel problemleri olan erkektir.

Sevişmeyeceksin madem kendini neden yoruyorsun.
elimden hiç bi kız kurtulamaz.yeterki sevgilim olsun.
en azından egosunu tatmin eder bu abimiz,sevişmeye ikna edip kuşun ötmemesi sonucu sevişememekten daha iyidir. O zaman kimse tatmin olmazdı, ne kız ne abi ne de ego.
(bkz: sevişmeye ikna edilen kadını halka arz etmek)
söyleyin kaçınız çıplak bedenler karşısında sadece gözlere baktınız...
öyle lafla planla programla olmaz ki o işler. neyse ama öyle sanılıyorsa devam etsin. çomak sokmayalım durduk yere.
(bkz: resimli sevişmeye ikna etme kitabı)

doğaçlama sevişen çiftlerin karşılaşmayacağı problem. 15 dk filan düşündüm, nasıl ikna edilir bilmiyorum hala. herrööööööööghhhh diye atlar öperim amk, ne iknası? sevişesi varsa zaten sevişir. bu işi ne kadar çetrefilli, sözlü açıklamalı hale getirirseniz o kadar romantizm gerekir argadaşlar. hiç gerek yok.
sevişmemek ile sevişememek arasındaki anlam farkı değerlendirilmeli belki de. sevişemedim olmadı lan demek lazımdır.*
zamanında kızların erkeklere uyguladığı göster ama elletme taktiğine çok sayıda maruz kalmış erkeğin, bir nevi kızlardan intikam alma şeklidir.
ancak; fazla abartıya kaçmamak gerek. yoksa kız kendine başka bir *ikici bulur bunu unutma. ve son olarak bir kızı seversen *ikilirsin, *ikersen sevilirsin.
en azından eli sevişmeye ikna edip sevişememekten haylice iyi bir durumdur.

(bkz: iki elin de alçıya alınması)
kız arkadaşın içindeki orospuyu çıkartıp. gerçekleri suratına vurmaktır. yapana helal olsundur.
belki denemek içindir. kimin aklından ne geçer belli olmaz.
ayrıldıktan sonra eski sevgilinin kız arkadaşlarının yanında gay, kuşu kalkmıyor gibi sıfatlarla anılmanıza sebebiyet verecek olan gereksiz ego tatmini.
(bkz: göster ama elletme)
kendine fazlasıyla güvenen ve burnu kalkık bir bayana yapıldığı takdirde, büyük ölçüde tatmin ediciliğe sahiptir. tadından yenmez bir zevktir. ve yine kendine fazlasıyla güvenen, burnu kalkık bir erkek modelinden çıkması şaşılası olmayacak eylemdir.
etrafında gezdirip sokmamaktır .
yurdum gencinin sevişecek bir mekan bulamamasından kaynaklanan bir durumdur.