bugün

benim o.
Kahrolsun yalnızlık.
benim o.
fusetea akıyoooor.

ben de bu reco niye böyle boş işlerle uğraşıyor diyordum. adam sapmış.
hayatımda hiç olmadıla hatta bir kez 1 günlük olmuştu; kız bana teklif etmişti zaten bıyıklı'nın biriydi (bkz: kezban) bizde yokluk tabi'ya kalbul ettik. Aynı gün bir bahaneyle evlerine gittim (bahaneyi hatırlamıyorum bayağı oldu çünkü) kıza "çıkartır mısın lütfen" dedim ama yanlış anladı heralde halbuki ben üstüm'deki mont'dan bahsediyordum evden kovaladı.
penisini hobi olarak taşıyan erkektir.

kes boşuna hamallığını yapma onun, koy poşete buzlukta dursun, ne işine yarıyor lan ne işine? 31 çekme olsun bitsin, çok lüzumsuzsun lan keşke ölsen.
dün itibariyle benim o.

ayrıldık laan!! üzücük üzücük üzücük.

edit: düşene bi tekme de siz vurun! vay bee... üzücük üzücük üzücük.
kız arkadaşı olmayan erkek candır gerisi yalandır: muhabbetine doyum olmaz sürekli kızla yazışmaz, seninle her yola gelir, kafada dert, tasa olmaz , tırip yapmaz .....
En asil duyguların erkeğidir. Erkek adamın erkek arkadaşı olur. Net.
2 aydır boşta olan erkektir aşk değil kısa süreli kaçamak arıyor olabilir.
yalnızlığın asilliğine başvurmuş, melankoli kişisidir.

şaka şaka. vurduruyordur. bi evden çıkın amk abazaları.
Nicki, nick surnick'tir. Adamın dibi, dostların en merdidir. sevgili denen saçmalığa inanmaz.
Son derece yakışıklı,karizmatik,komik olmama rağmen dahil olduğun grup.
Edit:labne peynir kadar beyaz olan kızlar bir mesaj ötenizdeyim.
Kendine güvenen, yalnızlığın bünyeyi, karakteri güçlendirdiğini düşünen, kimseye ihtiyacı olmayan, ayakları üzerinde duran, mental, entelektüel ve emosyenel yeterliliği bireyselleşen bu dünyanın yüklerini kaldırmaya fazlasıyla yeterli olan bla bla bla.

Şaka lan şaka Bu yazımı beğenen qızlar eqleyebilür nolur choq yalnızım:(
sadece arkadaş mantığında takılmanın daha iyi olacağı düşüncesindedir. bir ilişkinin sorumluluğunu almak istemez.
görsel
görsel .
Eğer ki islamın bakış açısından dolayı yoksa kız arkadaşı helal olsun erkeğidir.
iradesine sahip,günaha girmeyen erkektir.
Dahasi olmasini istemeyen erkektir.

Muthis irade sahibi imrenilen erkektir.

Maalesef ben degilimdir...
Mutsuzdur. Kız arkadaşı olsa da mutsuz olma ihtimali vardır ama azgınlığı geçer.
Potensiyel tecavüzcüdür.
Benim valla.
Teklif ettigim kim varsa her biri tarafindan reddedildim.
Bunda tipsiz olmamin etkisi cok buyuk tabi.
Bende kendimi tamamen derslere verdim.
Hayalim basarili ve nitelikli bir insan olup zengin olmaktir.
O zaman nasil olsa pasa pasa geleceklerdir.
Gizliden erkek arkadaşı vardır etrafımdan biliyorum.