bugün

Soğan cücüğüdür. ağlamazsa ben de bir şey bilmiyorum.
kawasaki Ninja, Avrupa ülkelerine uçak bileti (sadece gidiş, dönüşümüz olmasın). bunları örnek olsun diye yazdım, alınmasını istediğimden değil, yoldan bir gül kopar bana yeter, sen ol yanımda, sıcaklığın benimle olsun bana yeter. bana kalbini ver, bana sevgini ilgini ver, sözlerini tut, bizim için çabala. hediye sensin bana. *
Araba.

Teşekkür ederim sevgilim.

Edit: eksilere bakılırsa kimseye sevgilisi araba hediye etmemiş
araba değildir.
teşekkür ederim sevgilim.
kontör şeklinde düşünülebilir.
Emek verilen her hediye. Kendiniz oturup yapın. Sizin el emeğiniz olsun. En iyi hediye bu'dur. Size bile kötü gelse de kızların her zaman hoşuna gider.

Not:sizi gerçekten seven kız için geçerli bu.
minik tatlış bi oyuncak. beni çok mutlu etti tabi sizi bilemem.
bir adet 7,65 tabancadır. ülkede çükü olan ve ölçüsüz şiddete meyyal hayvanoğlu hayvan sayısı dikkate alındığında, en mantıklı ve işe yarar hediyelerden biri olabileceğine şüphe yok.

dipnot: iyi de bireysel silahlanma asdlşkaslşkdlşksdlşfklsş

elcevab: sie!
bulunduğu günü son günmüş gibi yaşatmaya gayret göstermektir.
kıza göre değişir kimine bir kitap yeter kimine araba az gelir.
Kesinlikle at alınmalıdır.
Saksida cicek, kitap, beyoglu cikolatasi. Saat. Saat guzel hediye. Zarif bi saat. Evet. Alan olmadi.
Ayakkabıdır. Hiçbir kız karşı koyamaz. Bana kitapta alabilir. Kalem alsın kitap alsın. Neyse sevgilim yok benim gidip kendim alırım (trip işareti şeysi)
Benim üniversite de bi sevgilim vardı. Durumu çok iyi değildi bunu biliyordum da. Bana hayatımda kimse Çicek almadı bugüne kadar dedim. Amacım ona bana Çicek aldırmak değildi. Ertesi gün kitabımın Arasına peçeteden bir Gül koymuş. Hayatımda aldığım en güzel hediye oydu benim için. Hersey eskir alınan hediyeler elbiseler herşey. Ama böyle bir anı benim için hiç silinmeyecek.
Hangi gün için alınacağına bağlı olarak değişir.
En çok istediği şeydir. Öğrenmek çok basit zaten.
ben bi keresinde benden daha yakışıklı ve zengin bi aday buldum. kıza sundum resmen. kız da çok beğendi beni şutladı hemen. öyle bi jestim olmuştu. tabi biraz koyuyo başta ama gene de marjinal bi hediyeydi baya anlatırım ortamlarda ...
hayvan manyağı bir sevgiliniz varsa peluş hayvan alın bol bol... her hafta ayı, köpek, kedi, panda felan alın bayılır valla... koleksiyon yapmıştı benim eski sevgili aldıklarımla... sonra ayrılınca da hepsini çöpe atmış... çöpçü kesin alıp çocuğuna felan götürmüştür onları... ha ciddi, olgun ruhlu bir sevgiliniz varsa daha pahalı ve daha kadınsı şeyler alın tabiki, peluş oyuncağı başınızda paralar sonra...
1 yıllık iskender çeki.
Cosss böyle bol yağlı.
Peluş ayıcıktır.
Sınırlandırılamaz.
Pelus ayicik almayin artık bitti onlarin devri şöyle ipad alin muzik calar alin ozel hobisiyle ilgili ilginc seyler alin.
kitaptır gerek yok öyle pahalı hediyelere.
kendisini gerçekten tanıdığınızı gösteren hediyedir, bir anısına bir hayaline dair şeydir ancak kendinizi anlatan şey değildir.
Ziynet eşyaları alın bakın ne oluyor ...