bugün

doğuştan yapılmış saçtır. yazın neyse de kışın bile senelerdir her gün yıkamak sinüzit olsun migren olsun efenime söyliyim beyin üşümesi olsun biraz çektirir. fakat onun keyfi için hepsini çekmeye değerdir. kıvırcıklar her zaman bir adım öndedir.
erkeklerde çok karizma.
lise bilgilerimden hatırladığım kadarıyla baskın gen. yani bigün herkes kıvırcık olabilir. yanlışsam düzeldin.
sahibi erkekse mutlaka balık burcu veya başaktır ve egoisttir.
kıvırcık saçlı erkek gördüğünüz zaman arkanıza bakmadan kaçın.
Beyaz tenli ve mavi gözlü hatunlara mükemmel yakışan saçtır.
Siparişi de verdik. Hadi hayırlısı.*
Hep istediğimdi.
Slash isimli Amerikan tanrısına çok yakışan.
Duz sacliyken kivirciga ozenirdim nolduysa birden saclarim kivirciklasti simdilerde duz saca ozeniyorum.
düz saçlı olanlar bunu kıvırcık saçlı olanlar düz saçı ister. yine bir komşunun tavuğu komşuya kaz gözükür davası... ama yine de düz saç candır der geçerim. :hıh:
ince telliyse çekilmeyen durumdur. rüzgar az esince bi uçuşmayın amına koyim!
Candır, oynamalıktır.
Çirkin erkek için nimettir bu. Zaten kıvırcık saça sempatisi olan bir milletiz. Uzat saçı, sakalı da sal, yüzünü en az gorunecek duzeye indir. işlem tamam. Artık çirkin değil, 'ama çok sempatik yiaa'sınızdır.
valla düz saçın yanında ezik kalır. hee çok aşırı kıvırcık değilse bi nebze gideri olur kızda.
düz saça göre daha baskın olan gene sahip olan saç.
Popcorn'a benzeyen saçtır.
Hicbir kadinin istemeyecegi sac tipidir. Kivircik saclilarin Yuzde 99unun düz ve ısıl ısıl saclarima pis bakislarindan biliyorum.
Düz olaydı iyiydi dediğim sanırım tek yerim.
Çiledir.
Düz saclilar hep özenir.
Duz sacli biri olarak imrendigimdir. Lan skeyim bole isi kivircik duze gore baskin ama bana gele gele duz gelmis.
Düz saçlı kızların kıskandığı saç tipidir. insana hava katar bir kere çekicilik katar
Kendinden şekilli saç tipidir. Yaşı küçük, yüzü yuvarlak gösterir. klas,hoş saçtır. farklıdır.
hele bir de sarıysa al götür nikah dairesine.
kızlarda sempati kaynağidir. cok tatlilardir.
milletin kuaföre onca paralar verip yaptırdıkları ama yine de doğalı kadar güzel güzel olmayan saç tipidir. taraması biraz zor oluyor ama havası yeter.
Düz kadar asil değil , dalgalı kadar romantik değil, koyun gibi bişi.