bugün

kendisi ülke çapında aramaktan vazgeçmiş, son umudu uludağ sözlük olmuştur. sabah akşam tuhaf başlıklar açarak yakışıklı erkekleri ağına düşürme derdindedir. yanlış yerde olan kızdır. buradaki erkeklerinin başının bağlı olduğundan haber olmayan, zavallı kızdır. ben dururken kimsenin kendisine bakmayacağının farkında değildir.
hay hay buyursun gelsindir.

202 aday numaramla kendisini beklemekteyim. kezo mezo nefes alsin yeter gardas.
daha fazla dayanamayıp tüm hayatındaki gerçekleri açıklayan yazar tespiti.

(bkz: geldi yine tipini siktiğimin)
o zaman; izel, çelik, ercan'dan gelsin. *
http://www.dailymotion.co...n+ara+rara/1#video=xwvclm
ara beni kezbancım. sözlükte arayışta olan kızımızdır.
malesef çoktur.

(bkz: gençleri evlendirelim)
(bkz: dedeye yardım edelim)
e hadi allah tamamına erdirsin denilebilecek durumdur. tabi kısmetin nerede olduğu belli değil. sözlüğü bilmiyorum ama facebook ta arayanların sayısı çok fazladır ve de başlarına çok iyi şeyler gelmemektedir. gazete ikinci sayfaları referanstır.
- iyi günde de kötü günde de eksi vermeyeceğime, başlıklarını up'layacağıma, nickaltında sana sataşanlara kayıtsız kalmayacağıma, moderatör olursam seni yetkili yapacağıma, sözlükteki başka nickleri mouse'umla okşamayacağıma yemin ederim.
kısmetin nereden çıkacağı belli olmaz.
yolda, otobüste, misafirlikte, markette, köşebaşında...

buradan da çıkabilir, buradakilerde insan, hoşlanıp görüşüp bir şey yaşayabilirler..
kısmetinin buradan çıkmasını umut ta edebilirler.
bence çok kötü bir şey değil insanların görüşüp tanışıp bir araya gelmesi seviyeli olduğu müddetçe.

edit: burada seviye ne arar diyenler, kendinden bilir işi herhalde. ben seviyeliyim arkadaş!
hayır umut ettiğim falan yok.
kaslı kollu gözlü döşü kıllı güçlü kuvvetli şöyle beni kaldırabilecek bi erkek olsun .p araba ev olsun, anneyle yaşamam. şartlarım bunlar. taliplerimi bekliyorum.
gece barlarda arayandan farklı değildir.
kısmet diye bir şey var ama sırf sözlüğe takılmasın evlilik programlarına da bir göz atması gereken kezbandır.
kezbanlıktan kurtulup hanımefendiliğe geçiş sürecinde hız kazanması için beni bulması gereken kezbandır.

traş takımları aldım bekliyorum. saç sakal sir ağda komple ağda yapılır.