bugün

varsa msj atsınlar bişey dicem.
Uzun saçlı erkeğin tam tersi olarak çekici, samimi tatlı ve genellikle minyon tiplidir.
bazı kadınlara yakışan bazı kadınlara yakışmayandır. çoğunlukla esmer kadınla yakışır, sarışın kısa saçlı kadınlar her zaman itici görünür.
bu grubun büyük çoğunluğunu marjinal olmaya çalışıp da birbirinin aynısı olan sıkıcı kızlar oluşturur.
öbür ay yine yeniden aralarına katılacağım topluluk, yakıştığı ve fazlasıyla rahat olduğu için genelde tercih sebebim. saçımı uzatıp uzatıp kısacık kestirmek gibi bir tuhaf alışkanlığım hatta zevkim var..

bu kez gözüme kestirdiğim model:
http://galeri.uludagsozlu...%C4%B1-kad%C4%B1n-751577/
http://galeri.uludagsozlu...%C4%B1-kad%C4%B1n-751568/
gereksiz hareket insan sevdiğinin saçında ellerini dolaştırmalı o ne öyle askerlik arkadaşı gibi.
1 numaralı favorim..
Bakire değildir.
çogu zaman özgüvenli görünen kadındır.
kısa saç aynı zamanda yüzü daha ince, boyu daha uzun, kişiyi ise daha genç gösterebilir.
uzun saçlı erkek olarak çekici bulduğum kadın. kısadan kastım en azından 8-10 cm uzunluğunda. özellikle sarışınlara yakışıyor.
Bazı kadınlara gerçekten de çok yakışan saç modeli.

Hele bir de uzun boylu ise o kadın, o saç modeli daha çok yakışıyor demektir.
Sıradan insan değildir. Özgündür, kendine güveni tamdır. Tapılasıdır...
çok itici olurlar.

uzun saç varken.

edit: güzelleri bize gelmiyor yada.
uzun saçlı kızı siker atar parçalar amına koyar adamı siker boynunu büker.
Candır.
Bi sorum olucak kendisine.

Bi ulaşsın bana
ozguveni yuksek bayan. ornek ben.
kendini saç uğraşından feragat ettirmiş kadındır. çoğu kadın bu dönemden geçmiştir. ve yine de uzun saçın atkı görevinden yoksun kalarak kış soğunu yemiştir.
depresif kadındır
jöleliyse erkeksidir.
boynu ve yüzü uzun olup, kırmızı ruj sürerse çok iyi olur. ama uzun olsa daha da iyi olur.
bazılarına o kadar yakışır ki bakmaya kıyamazsın bazılarını o kadar itici gösterir ki bir siktir git dedirtir.
65,yaşında ki teyzelerde görüyorum ben bunu.
genelde abisi vardır.
Minyonlara en çok yakışandır, tepsi gibi suratı yoksa tabi.
allah belasını versin ya da vermesin. çok mutlu olsun yok ya olmasın mutlu falan benim çektiğimi o da çeksin dediğim kadındır. ne hali varsa görsün, göreyim.