bugün

kırgızistan'daki 360 haneli kürt köyüne kırgız ve rus gençlerin saldırı düzenlemesidir. olay bir kürd'ün, 4 yaşındaki bir rus çocuğa tecavüz etmesinin akabininde gelişmiş. hayır herşey bir yana, orada ne işiniz var kardeşim ?

http://www.hurriyet.com.tr/dunya/11521971.asp
kırgız ve ruslar tarafından gerçekleştirilmiş olay.

münferit olay tabi, kürtlere mal etmek yanlış olur. di mi? halkların kardeşliği çok önemli, biz türkler öküz olduğumuz için kürtleri hor görüyoruz di mi?

tabi, tabiiii.
kırgızistan ve kürt?? diye afallattıran. 4 yaş ve çocuğu söylemiyorum bile.
bu saldırıyı gerçekleştirenlerin değerli komünistlerimiz tarafından faşist ilan edilmesi muhtemeldir.
bir cok kisiyi sevindiren durumdur.

* Kanitlanmamis bir iddadan yola cikarak kürtlere saldiri yapilmistir. köyde 120 küsür kürt ailesi bulunmaktadir. yani köyün tamami kürt degildir. bu nedenle 360 haneli kürt köyü olamaz bu. Ayrica siz fasist oldugunuz icin kürtleri hor görüyorsunuz. cibiliyetsiz herif, ey allah'in kazmasi kendi sapiklarini ne cabuk unuttun, kendi irkinida hor görüyormusun ?
henüz 4 yaşında olan masum küçük kızın durumunu daha çok merak ettiğim olay.
dağdan gelenlerin, bağdakileri kovması durumudur.

terbiyesiz kırgız ve ruslar bilmiyorlar mı ki, kürtlerin 34000 yıllık tarihi var, 25000 yıldır o topraklarda yaşıyorlar, tarihteki ilk rus kürt kökenli...

kırgızların derhal ülkenin yarısını bu kürt atalara teslim etmesi lazım. ayrıca;

(bkz: kırgız devleti bize yardım etsin)
götten uydurma elestirilerin hat safhaya ulastigi konudur. abe kuzum onlar azeriler ve gürcüler tarafindan sürgün edilen kürtlerdir. lan bari entry gireceksin adamin verdigi kaynaga bi bak. anlayacagin kürtlerin kimseyi kovdugu yok aksine kürtleri kovmaya calisiyorlar.
4 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz edeni koruyanlara komple vücudum girsin.
4 yaşındaki kıza tecavüz eden barzoları korumak isteyen rezil insanları görmemize vesile olmuş başlık. utanıyorum sizinle aynı cografyada yaşadığım için.
a.q ben burdan dellendim adamlar ne yapsın. iyi olmuş arkadaş, yöre farklı, karşı insanlar farklı, arkasına sığınacak siyasi bir bahaneniz de yok. fakat kürt aynı kürt.
kürtlerin toplum olarak artık bazı şeyleri aşmaları gerekmektedir, bir insan bu kadar alçalıyorsa büyük bir sorun var demektir.
Her zaman karşılaşmaktan bıksak bile karşılaşıcağımız durum...Büyük balıkların küçükleri yeme hazzından vazgeçememesi gibi birşey...
(bkz: kürtlerin hiçbir yerde rahat durmaması)
(bkz: kürt heryerde kürttür)
(bkz: gayet doğal karşıladım ben)
kürt demek ki her yerde kürt arkadaş...
bir de bunları savunan insan daniskaları var ya neyse...
adam 4 yaşındaki çocuğa tecavüz etmiş. ne yapsınlar ya? aferin mi desinler. yahut bizdeki sersemler gibi açılım mı yapsınlar?
ayrıca kırgızistan'da kürdün ne işi var diyenler için;
(bkz: orta asya kürtleri)
(bkz: saddam dan kaçan kürtlere türkiye nin kucak açması)
(bkz: 4 yaşında ki cocuğa tecavüz)
(bkz: şaşırtmayan haberler)
şerefsizler 4 yaşındaki çocuğa tecavüz etmişlerse kırgızlar az bile yapmıştır.
saldırıya maruz kalan cici kürtler aşağıdaki kürtlerle aynı soydandır;
(bkz: pervari de tecavüze uğrayan bebeklerin aileleri)
sözlükteki kürtlerin tecavüz olayını aklamak için türkiyeden çeşitli tecavüz haberleri koyarak ırklarının itibarını kurtarmaya çalıştıkları durum.
edit: şimdi bizde doğudan tecavüz haberleri , berdeller , töre cinayetleri koyarak haberi perçinleyelim mi yani.
kürtleri kötülemek için bugün ne yapsam diye derin derin düşünenlerden gelen ve "aa kürt diye bir etnik grup mu varmış?"(!) dedirten şaşırtıcı(!) bir tespit.
(bkz: kaka kürtler)
Bunun akabinde Kırgızistanın yarısı Kürt özerk bölgesi olarak ilan edilmeli, Kürtlerin özgürlüğü ve güvenliği sağlanmalıdır.

imza Solum Solum Solcu, kürtüm kürtüm kürtçü ve Sağım Sağım Sağcı, itim itim tarikatçı.
kürtleri,kürt başlığı olsa da kürtlere bok atsak diyen insanların salakça aşağılamalarını sağlayan olaydır.gene 1 kişinin yaptığı bütün halka mal edilmiştir..o tecavüzü edene de bunu bütün kürtlere mal edene de bütün kürtler girsin.