bugün

çirkefçe, çamur at izi kalsın tarzında yapılan siyasettir. hayır o değilde şu hükümetin, a.q yerinde hiç mi iyi bir icraatı yok be arkadaş!!!

şu adamın tipini görünce inanın midem bulanıyor, gına geldi artık resmini görmek dahi istemiyorum...
eger siz olsaydiniz bu sorunu nasil cozerdiniz sorusuna her zaman, komisyon kurardik, diye cevap veren siyaset tarzidir. Tamam komisyonlar kurman guzel olur dostum ama senin hic bir olaya yapacak yorumun yok mu? Diye sormak istiyorum kendisine.
tayyip erdogan gibi bakkal siyasetidir. bu iki adamdan siyasetten gram çakmamaktadırlar.
Tayyip senin ismin kemal dese muhalefet olacak adam.Öyle körü körüne muhalefet. Yeşillik olsun diye konuşuyor sanki.
dediğimi yap, yaptığımı yapma siyasetidir.
sadece yüzde yirmi oy alabilecek olan siyaettir. yüzde seksene hitap etmiyor.
bazı kimselerin anlayamayacağı kadar ince bir siyesettir.
erdo: fb çelsiyi 2-1 yenmişti zamanında.
kıçdaroğlu: seçim kampanyası bu.
bebekler yürümeye başlarken kıskanır ağabeyleri, ablaları. bebek öyle kalsaydı en sevimlisi o olacaktı.

hani kıskanç kardeşler vardır ya... ya da ağabeyler. her neyse, her söylediğine muhalefet... o biçim yani.
(bkz: avni) .
arkadaşalarımız konuyla ilgili çalışıyor söylemi yeterli olur. seçimden mağlubiyetle çıkıp oylarımızı artırdık ta derseniz tamamdır.