bugün

çok öncesine gitmeye gerek yok daha geçen sene kongre tarafından yeniden başkan seçilmiştir kemal kılıçdaroğlu. rakibi de muharrem ince gibi chp içinde ciddi ağırlığı olan biriydi. yani seçim öncesi böyle troll ataklar işe yaramaz arkadaşlar. az çalışın, ne yaparsanız yapın 276 milletvekili yok sizlere.
kılıçdaroğlu gelen değil, getirilen biridir. ve kılıçdaroğlu'nun da etten kemikten bir sahibi vardır. kim?
Bu konuyu samimi olarak tartışmak isteyen anketlerde kk ile chp nin oyunu kiyaslamalidir.

Sayın baykala kaset komplosu yapıldığı dönemde üzülmüştüm. Zamanla gördüm ki sayın baykal kk dan daha karizmatik bir isim olsa da chp için kötü bir genel başkan olmuştur.

Sayın ince ve kurultay olayı bana göre çalışılmış bir organizasyondan başka bir sey değildir.

Kontenjan adaylığı olan bir sistemde kimse bana chp ön seçim yapıyor çok demokratik vs de demesin kalbini kırarım.
sayın baykalın kaset ile başkanlıktan düşmesi sonucu yerine oturmuştur.
Kılıçdaroğlu değil de x kişi olsaydı başlık ona açıklacaktı. Burada sorgulanması gereken fetöcüler bu kasetleri çıkardığında dönemin iktidarı ne yapıyordu. Ne yapacak fetö ile halay çekiyordu. (bkz: bunlar özel değil genel genel)
katıldığım hede. adam tek başına konuşamıyor, piyon olduğu aşikar.
deniz bey'in de maşallahı var yalnız.
akplilere göre; fetocuların sayesinde olmuş ve baykal'ın önünü tıkamış olaydır.

kaset skandalı ne zaman oldu ?
2010'da
o zamanki durum nasıldı ? *feto'ya methiyeler düzülüyordu ve baykal'a nefretle bakılıyordu.

çok ilginç gerçekten. *